Polska gra Outriders udostępniona za darmo. Lepiej się pospieszyć

Strona głównaPolska gra Outriders udostępniona za darmo. Lepiej się pospieszyć
21.06.2022 13:18
Outriders za darmo do wypróbowania na platformie Steam
Outriders za darmo do wypróbowania na platformie Steam
Źródło zdjęć: © Steam

Outriders za darmo. Deweloperzy udostępniają tytuł do bezpłatnych testów. Jest to prezent z okazji zbliżającej się premiery Outriders: Worldslayer. Warto się pospieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Na platformie Steam możliwe jest wypróbowanie za darmo polskiej gry Outriders. Dzieło studia People Can Fly ujrzało światło dzienne 1 kwietnia 2021 roku. Teraz pojawia się niepowtarzalna okazja, by nadrobić zaległości i bezpłatnie zapoznać się z tym tytułem. Okoliczności, w jakich pojawia się ta oferta, są wyjątkowe.

Wyjątkowe z tego powodu, że już niebawem zadebiutuje duży dodatek zatytułowany Outriders: Worldslayer, oferujący nową kampanie fabularną, nowe lokacje, przebudowany system rozwoju postaci, wyższy limit wyposażenia, nową frakcję, dodatkowe przedmioty i wiele więcej. Premiera nastąpi dosłownie "za chwilę", bo już 30 czerwca.

Wracając do prezentu przygotowanego przez deweloperów. Outriders przetestujemy za darmo na platformie Steam, ale mamy na to niewiele czasu. Promocja potrwa do 23 czerwca. Do najbliższego czwartku możemy również skorzystać z innych okazji, a mianowicie odebrać darmową grę na GOG.com lub Supraland na Epic Games Store.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)