Epic Games Store znów rozdaje. Mała gra o małym człowieku

Epic Games Store znów rozdaje. Mała gra o małym człowieku

Epic Games i kolejne gry za darmo
Epic Games i kolejne gry za darmo
17.06.2022 06:55, aktualizacja: 18.06.2022 15:27

Epic Games Store rozdaje kolejny tytuł. Najnowsza oferta, jak zawsze, jest ograniczona czasowo, dlatego warto poświęcić kilka chwil i przypisać nową grę do konta. Tym razem mamy do czynienia z produkcją niezależną.

Epic Games Store kontynuuje swoją tradycję i rozdaje za darmo kolejną grę. Najnowsza promocja obejmuje tytuł niezależny, opowiadający historię niewielkiego człowieczka wykonanego z plasteliny. Chodzi o Supraland stworzone przez studio Supra Games.

Supraland to gra stworzona przez niewielkie studio, która ma jednak zapewniać całkiem długi czas zabawy. Jej twórcy deklarują, że ukończenie tytułu powinno zająć między 12 a 25 godzin, co jest wynikiem niezłym jak na "indyka". Produkcja w głównej mierze skupia się na eksploracji i rozwiązywaniu łamigłówek, do których dodatkiem jest walka z przeciwnikami.

Supraland to darmowa gra w Epic Games Store

Jak możemy przeczytać w informacji od Supra Games, gra stanowi połączenie elementów znanych z popularnych marek, takich jak Portal, The Legend of Zelda czy Metroid. W Supraland wcielamy się w plastelinowego ludzika, który musi eksplorować wielki-niewielki świat, czyli ogródek o powierzchni dziewięciu metrów kwadratowych.

Supraland jest już dostępny za darmo. Promocja, w ramach której użytkownicy Epic Games Store mogą przypisać tytuł do swojego konta, potrwa do czwartku 23 czerwca do godziny 17:00 czasu polskiego.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)