Flashback za darmo. Kultowa platformówka do odebrania

Flashback za darmo. Kultowa platformówka do odebrania

Flashback za darmo
Flashback za darmo
Źródło zdjęć: © GOG
21.06.2022 11:47

Kolejna darmowa gra do odebrania. Letnia wyprzedaż na platformie GOG.com jeszcze trwa, a w ręce graczy może wpaść prawdziwy klasyk gatunku i to w odświeżonej wersji. Oferta jest ograniczona czasowo.

Darmowe gry to stały punkt programu nie tylko w przypadku Epic Games Store. To już ostatni tydzień Letniej Wyprzedaży na platformie GOG.com, a bezpłatne promocje nadal się pojawiają. Już teraz, całkowicie za darmo, gracze mają okazję odebrać niemalże kultowy klasyk gatunku. Mowa o platformówce Flashback.

Flashback to jedna z pierwszych gier, w których wykorzystano technologię motion capture. Tytuł zadebiutował w 30 lat temu, a akcja przenosi nas do odległej przyszłości - do roku 2142. Wcielamy się w młodego naukowca, który budzi się na Tytanie, czyli skolonizowanym księżycu Saturna. Pozbawiony pamięci Conrad B. Hart musi odnaleźć drogę powrotną na Ziemię. Po drodze czyha na niego wiele niebezpieczeństw.

Darmowa gra Flashback na GOG.com, to odświeżona wersja, oferująca nową jakość dźwięku. W trybie "nowoczesnym" pojawia się funkcja "rewind", dzięki której cofniemy rozgrywkę w razie potrzeby. Równolegle możemy korzystać z trybu "klasycznego". Ofertę znajdziemy pod tym adresem. Warto się pospieszyć, bowiem oferta potrwa do 23 czerwca do godziny 15:00.

Warto przypomnieć, że cały czas możemy pobrać za darmo nietypową produkcję The Looker na Steamie. Również do 23 czerwca bezpłatnie odbierzemy Supraland.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)