Outriders: Worldslayer na zwiastunie premierowym. Dodatek oferuje nową kampanię fabularną

Outriders: Worldslayer na zwiastunie premierowym. Dodatek oferuje nową kampanię fabularną

Outriders: Worldslayer
Outriders: Worldslayer
Źródło zdjęć: © Steam
22.04.2022 13:33

Worldslayer zostało zaprezentowane przez polskie studio People Can Fly. Jest to pierwszy duży dodatek do Outriders. Rozszerzenie oferuje wiele nowości, w tym zupełnie nową kampanię.

O tym, że People Can Fly ma ambitne plany względem Outriders, wiadomo od dawna. Twórcy zaprezentowali dodatek zatytułowany Worldslayer, który zadebiutuje 30 czerwca. Lista nowości jest dość długa.

"Outriders: Worldslayer" zaprojektowano jako ulepszoną wersję "Outriders", zarówno z myślą o doświadczonych, jak i nowych graczach. Choć fabuła dodatku "Worldslayer" rozpoczyna się po zdarzeniach kampanii "Outriders", to można rozpocząć ją przed rozegraniem podstawowej wersji gry. "Worldslayer" pozwoli graczom kontynuować rozwój bieżących postaci lub stworzyć zupełnie nowych Outriderów na 30 poziomie z bezpośrednim dostępem do dodatku.

People Can Fly

Outriders: Worldslayer oferuje zupełnie nową kampanię fabularną. Pojawią się nowe lokacje, zmierzymy się z nowymi przeciwnikami przy użyciu nieznanego dotąd wyposażenia, a trzecie miejsce na modyfikacje zagwarantuje jeszcze lepszą zabawę.

Dodatkowo dziesiątki legendarnych przedmiotów, nowa frakcja, przebudowany system rozwoju i wyższy limit wyposażenia. Pełną listę nowości znajdziemy pod tym adresem.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii


Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)