Plotka: Prezentacja PlayStation 5 może nastąpić 4 czerwca

Plotka: Prezentacja PlayStation 5 może nastąpić 4 czerwca

Plotka: Prezentacja PlayStation 5 może nastąpić 4 czerwca
Bartosz Witoszka
29.04.2020 14:09, aktualizacja: 29.04.2020 17:17

Wygląd nowej konsoli Sony mieliśmy poznać na E3, ale sami wiecie, co pokrzyżowało pierwotne plany.

Choć premiera nowej generacji konsol zbliża się wielkimi krokami, dalej wiele aspektów pozostaje nieznanych lub wcześniej poświęcono im za mało miejsca. Co prawda Microsoft i Sony ujawniły już specyfikacje swoich nowych maszynek, to wygląd PlayStation 5 dalej pozostaje tajemnicą. Już niedługo może się to jednak zmienić.

Obraz

Choć informacja to niepotwierdzona jeszcze plotka, jej źródło wydaje się bardzo wiarygodne, bo przewidywania Grubb kilkukrotnie się już sprawdziły – choćby w przypadku ostatniego minidirecta od Nintendo. Kolejną poszlaką w tym temacie mogą być informacje od Daniela Ahmada (również sprawdzone źródło, które niejednokrotnie zdradzało ważne szczegóły jeszcze przed oficjalna publikacją), który sugeruje, że Sony i Microsoft miały przygotowywać prezentacje PS5 I Xbox Series X na E3. Koronawirus pokrzyżował jednak te plany, dlatego wydawcy są gotowi wprowadzać zmiany w swoich terminarzach nawet w ostatniej chwili.

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalny ruch ze strony wydawcy i mieć nadzieję, że wygląd PlayStation 5 poznamy prędzej niż później. Grubb wspomina również o możliwej prezentacji kilku gier tworzonych przez studia Sony, ale nie wspomina, czy będą to całkowicie nowe tytuły czy może więcej informacji o już znanych grach, jak choćby GodFall.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)