Najciekawsze teksty Polygamii z mijającego roku

Najciekawsze teksty Polygamii z mijającego roku

Najciekawsze teksty Polygamii z mijającego roku
Paweł Olszewski
26.12.2016 07:50

W sam raz do poczytania w święta i noworoczne urlopy.

Na Polygamii piszemy dużo recenzji i jeszcze więcej aktualności. W tym natłoku publikacji często umykają więc różne ciekawostki czy dłuższe formy. Teraz jest dobra okazja, żeby do nich wrócić - większość z nich to ponadczasowe teksty, które dziś równie dobrze się czyta co w dniu publikacji.

Polecam wszystko, co pojawia się na Polygamii (gdybym nie polecał, to by się nie pojawiało, proste), gdyby ktoś kazał mi wybrać kilka najciekawszych i najoryginalniejszych artykułów, to na pewno wziąłbym pod uwagę te podlinkowanej poniżej. Jeżeli na przestrzeni miesięcy gdzieś wam umknęły, to zachęcam do nadrobienia, albo chociaż dodania do zakładek w przeglądarce i powrotu za jakiś czas. Kolejność polecanek przypadkowa, wszystkie są równie świetne.

Obraz
Obraz

I przy okazji ciekawostka - co było najpopularniejszą publikacją na naszych łamach? Oczywiście, że Jak grać w Pokémon Go? Jak złapać Pikachu? Poradnik dla początkujących trenerów.

Obraz

Choć recenzję też oczywiście mamy. I do tego wrażenia z gry po patchu fundamentalnie zmieniającym rozgrywkę.

Obraz
Obraz

Trzecie Soulsy to na Polygamii nie tylko tekst Rafała, ale też oczywiście recenzja czy publicystyka. Wszystkie cechy umierania - seria Souls od kuchni czy bardziej poradnikowy, dla jeszcze niewtajemniczonych, Dark Souls 3, „jedynka”, a może Bloodborne? W które z Soulsów zagrać w pierwszej kolejności? Oba od Piotra Rusewicza.

Obraz

Z komputerowo-technologicznych tematów polecam też wrócić do publikacji Składać, kupić gotowego blaszaka, a może laptopa? Na jaki sprzęt do gier się zdecydować?

Obraz

Wśród raczej przewidywalnych newsów od czasu do czasu trafi nam się też jakaś ciekawostka. Kilka z nich zaciekawić może nawet dziś.

A dla odpoczynku od czytania polecam poniższe galerie. Znów - najlepsze rodzynki z ostatniego roku przedstawiające nie tyle po prostu screeny z gier, co inwencję twórczą graczy pokazującą, co ze screenami z gier można jeszcze zrobić.

A jeżeli jeszcze wam mało, to mamy też felietony Bartka Nagórskiego, Tomka Kutery, Pawła Kamińskiego czy Tomka Kreczmara. Szereg artykułów z magazynu PIXEL, wywiadów (z szefem Techlandu, twórcą muzyki do Wiedźmina 3) czy recenzji filmowych. Zarówno tych bezpośrednio związanych z grami, jak i trochę mniej, ale po prostu ciekawych rzeczy. Część z nich jest już na DVD i Blu-rayach, nawet dziś może więc zainteresować.

Dajcie znać, które teksty najbardziej wam się podobały. Koniec roku to dobry czas na tego typu podsumowania i ewentualne zmiany w sposobie pisania artykułów. Do tego potrzebna jest jednak wasza opinia.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)