Minecraft i Bloodborne w jednym. Czapki z głów za ten projekt

Minecraft i Bloodborne w jednym. Czapki z głów za ten projekt

Bloodborne odtworzony w grze Minecraft
Bloodborne odtworzony w grze Minecraft
Źródło zdjęć: © twitter.com | @_potomy_
11.01.2023 14:07, aktualizacja: 23.01.2024 15:10

Takie projekty zdecydowanie zasługują na uwagę. Pewien twórca postanowił wykorzystać Minecrafta jako narzędzie do wykreowania lokacji znanej z gry Bloodborne. Efekt jest kapitalny.

W sieci aż roi się od niesamowitych projektów stworzonych w środowisku Minecrafta. Twórcy dają wyraz swojej niepohamowanej kreatywności i w zasadzie jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

Minecraft to zdecydowanie coś więcej niż tylko gra: to również świetne narzędzie pomagające w nauce, ale przede wszystkim jest to pasja milionów graczy na całym świecie. Pasja, z której rodzą się wspaniałe projekty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bloodborne w świecie Minecrafta

Do kanonu wartościowych projektów dołącza miasto Yharnam z Bloodborne. Jest to dzieło internauty kryjącego się za pseudonimem Potomy, który sam o sobie mówi, że jest "projektantem architektury gotyckiej oraz miłośnikiem dark fantasy", a jego narzędziem pracy jest właśnie Minecraft.

Trzeba przyznać, że klimat niemalże wylewa się z ekranu i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dzieła tego twórcy są "gwarancją jakości". Dowód? Proszę bardzo, tak wygląda minecraftowa wizja Dark Souls w jego wykonaniu.

To czasochłonne zajęcie

Nie wiemy, ile dokładnie czasu poświęcono na odtworzenie miasta Yharnam, ale najprawdopodobniej są to "tylko" miesiące intensywnej pracy. Niektórzy są gotowi poświęcić nawet 5 lat na zbudowanie ogromnego miasta.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)