Marvel's Avengers z aktualizacją. Ale dobrych wieści nie mamy

Strona głównaMarvel's Avengers z aktualizacją. Ale dobrych wieści nie mamy
05.03.2021 11:31
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

Square Enix nie odpuszcza i zamierza wycisnąć zainwestowane w "Marvel's Avengers" pieniądze. Dlatego gra ma lada moment doczekać się wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ale zmiany dotkną też systemu zdobywania poziomów. I nie będą to zmiany na lepsze.

bEEqpEGJ

Twórcy zapewniają, że 18 marca gotowa będzie wersja wykorzystująca moc konsol nowych generacji. Czyli można się spodziewać ulepszonej oprawy, płynniejszej rozgrywki, a na PlayStation 5 wykorzystania możliwości pada DualSense. Do tego Square Enix dorzuca nową postać – Hawkeye'a.

Na tym jednak zmiany się nie kończą. Z sobie tylko znanego powodu twórcy postanowili wydłużyć i tak już żmudny proces zdobywania kolejnych poziomów. "Chcemy, aby każda decyzja o zainwestowaniu w umiejętności lub zdolności miała większe znaczenie" – tłumaczą na firmowym blogu. Moim zdaniem decyzja jest w najlepszym wypadku dziwna i sprowadzi się do żmudnego grindu. Nie jestem w tej opinii odosobniony. Zmiany już są szeroko komentowane przez graczy i trudno znaleźć zwolenników takiej decyzji.

Marvel's Avengers to gigantyczna klapa. Square Enix liczy straty
Marvel's Avengers to gigantyczna klapa. Square Enix liczy straty
bEEqpEGL

Od 18 marca zmieni się też system personalizacji bohaterów. Square rezygnuje z losowości na rzecz jasnego określania, co jest do zdobycia.

Z nieoficjalnych przecieków wynika, że w "Marvel's Avengers" może pojawić się też nowy tryb: HARM Room, czyli coś na kształt superbohaterskiej hordy. Square Enix nie potwierdza tej plotki.

bEEqpEHH