Marvel's Avengers z aktualizacją. Ale dobrych wieści nie mamy

Marvel's Avengers z aktualizacją. Ale dobrych wieści nie mamy05.03.2021 11:31
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

Square Enix nie odpuszcza i zamierza wycisnąć zainwestowane w "Marvel's Avengers" pieniądze. Dlatego gra ma lada moment doczekać się wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ale zmiany dotkną też systemu zdobywania poziomów. I nie będą to zmiany na lepsze.

Twórcy zapewniają, że 18 marca gotowa będzie wersja wykorzystująca moc konsol nowych generacji. Czyli można się spodziewać ulepszonej oprawy, płynniejszej rozgrywki, a na PlayStation 5 wykorzystania możliwości pada DualSense. Do tego Square Enix dorzuca nową postać – Hawkeye'a.

Na tym jednak zmiany się nie kończą. Z sobie tylko znanego powodu twórcy postanowili wydłużyć i tak już żmudny proces zdobywania kolejnych poziomów. "Chcemy, aby każda decyzja o zainwestowaniu w umiejętności lub zdolności miała większe znaczenie" – tłumaczą na firmowym blogu. Moim zdaniem decyzja jest w najlepszym wypadku dziwna i sprowadzi się do żmudnego grindu. Nie jestem w tej opinii odosobniony. Zmiany już są szeroko komentowane przez graczy i trudno znaleźć zwolenników takiej decyzji.

Od 18 marca zmieni się też system personalizacji bohaterów. Square rezygnuje z losowości na rzecz jasnego określania, co jest do zdobycia.

Z nieoficjalnych przecieków wynika, że w "Marvel's Avengers" może pojawić się też nowy tryb: HARM Room, czyli coś na kształt superbohaterskiej hordy. Square Enix nie potwierdza tej plotki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)