Zmien skórke
Logo Polygamii

Mają rozmach! People Can Fly ze studiem w Nowym Jorku

Nieźle rozkręcili się nam twórcy Bulletstorma.

Samo kontynuowanie prac nad ambitnym projektem AAA wspólnie ze Square Enix przy obecnych standardach to jak widać za mało – People Can Fly otworzyło nowe studio w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast Stanów Zjednoczonych. To już kolejne miejsce do pracy, bo poza filią w Warszawie twórcy Bulletstorma w ubiegłym roku upodobali sobie również miasto leżące w Anglii, Newcastle, oraz Rzeszów.

W nowo założonym studiu w Stanach zebrano 30 pracowników, którzy pracowali dla takich producentów jak Ninja Theory, Activision Blizzard czy Avalanche Studios. Sebastian Wojciechowski, aktualny prezes studia, mówi:

To niesamowity czas dla People Can Fly. Wraz z otwarciem naszego studia w Nowym Jorku przyjmiemy 200 pracowników, którzy pomogą nam skoncentrować się na tworzeniu naszego projektu AAA ze Square Enix. W tym samym czasie People Can Fly ma teraz strategiczne oparcie w jednym z najlepszych miast na świecie, które przyciąga światowej klasy talenty.

O jakiej konkretnie grze mowa? Wiemy, że będzie to na pewno zupełnie nowy tytuł, więc jakakolwiek kontynuacja została wykluczona. Potwierdzono także gatunek, który raczej nie zaskakuje, ponieważ jest strzelaniną, a wiemy, że w nich People Can Fly czuje się najlepiej. Możemy już teraz spróbować wskazać konkretną grę, ponieważ Square Enix na swojej konferencji opowie nieco więcej o Outriders, które już za chwilę może się okazać nową produkcją polskiego developera.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Kontynuację bulletstorma pls

Popularne wpisy

Popularne Gry