Outriders jest utrzymane w klimatach science-fiction i bardzo możliwe, że to właśnie to będzie nowa strzelanina People Can Fly.

bELcejwB

Jak wiemy People Can Fly pracuje nad FPS-em dla Square Enix, o czym dowiedzieliśmy się jeszcze w 2017 roku. Projekt ma stanowić zupełnie nową markę. Na początku tego roku Dominik pisał, że tytuł mocno się rozrósł od chwili, gdy Square po raz pierwszy oglądało efekty pracy polskiego developera.

Jest duże prawdpodobieństwo, że właśnie poznaliśmy nazwę gry i już niedługo poznamy też kolejne szczegóły. Założone na początku maja konto produkcji zatytułowanej Outriders na Twitterze opublikowało krótkiego posta wraz z kilkusekunastosekudową zajawką. Kobieta budzi się w niej z kriostazy – poza tym żadnych szczegółów nie ujawniono, ale miejmy nadzieję, że konferencja Square rozjaśni nasze wątpliwości i potwierdzi, że marka leży w rękach People Can Fly.

Wynika to stąd, że Tweet odsyła nas do konferencji Square Enix – możemy być więc pewni, że gra pojawi się właśnie tam. Obejrzymy ją już 10 czerwca o 3:00 czasu polskiego.

bELcejwD

Tatiana Kowalczyk

bELcejxz