Potwierdziło się! Outriders to nowa strzelanina People Can Fly

Potwierdziło się! Outriders to nowa strzelanina People Can Fly
Tatiana Kowalczyk

11.06.2019 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydawana przez Square Enix.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że People Can Fly założyło oddział w  Nowym Jorku, słyszeliśmy też plotki o nowym tytule wydawanym przez Square Enix, który mógłby być nową grą People Can Fly. I koniec końców plotki okazały się prawdą. Outriders to kooperacyjna strzelanka dla 1-3 osób od polskiego studia, które podjęło współpracę ze Square.

Uniwersum produkcji jest mocno osadzone w klimatach science-fiction - nasi Outriderzy lądują na planecie Enoch, gdzie muszą walczyć z groźnymi ni to kosmitami, ni to potworami. Zespoły będzie można w dowolnej chwili opuścić lub w dowolnej chwili do nich dołączać. Na ten moment o samym świecie gry nie wiemy wiele więcej oprócz tego, że będziemy posiadać też jakieś specjalne umiejętności – na koniec widzimy, jak bohaterka używa czegoś w stylu znaku Igni.

Outriders - Official Announce Trailer | E3 2019

W materiale zapowiadającym produkcję nie zaprezentowano żadnej rozgrywki, ale w dzienniku deweloperskim widzimy krótką migawkę z gry i kilka modeli broni i przeciwników.

Creating Outriders | #1 Awakening

Premierę zapowiedziano na lato 2020 roku na PC, PS4 i Xboksa One, a więcej nowości mamy dostać zimą. Sam filmowy zwiastun wygląda ekstra, ale poczekajmy jeszcze na gameplay.

Tatiana Kowalczyk

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także