Zmien skórke
Logo Polygamii

Ktoś wziął i złapał je wszystkie

No, prawie, po świecie jeszcze nie latał. Ale wynik i tak godny podziwu.

Jedyny (w moich oczach) sensowny kamień milowy w Pokémon Go został już osiągnięty. Po drugiej stronie Oceanu Atlantyckiego społeczność mobilnego szaleństwa ma pierwszego gracza, który zebrał wszystkie możliwe Pokémony w grze. Nie wiadomo, czy jego zdrowie uległo już znaczącej poprawie, a ulubione spodnie zaczęły ześlizgiwać się z tyłka, ale facet nie kryje satysfakcji.

Użytkownik Reddita ftb_hodor pochwalił się niemal wypełnionym Pokédexem po przejściu 153 kilometrów z aplikacją. Złapał 142 potworki. Jak tłumaczy, pięciu jeszcze nie ma w ogóle w grze, a trzy są związane z regionem, w którym grasz. Brakuje mu Farfetch’da, Mr. Mime’a i Kangaskhana (ekskluzywnych kolejno dla Azji, Europy i Australii), trzech legendarnych ptaków, Ditto i Mewtwo – tych zaś nikt jeszcze nie znalazł. Jest pierwszym graczem na świecie, które osiągnął tę liczbę. Dla nas ten wynik oznaczałby wymianę nieosiągalnego Taurosa na Mr. Mime’a.

pokesy2

Już zarezerwowałem sobie loty do Europy i Azji. Nie, żartuję. Nie mam zamiaru podążać za blokadami regionalnymi. Bo naprawdę wierzę, że są one przypisane do innych kontynentów. Rozmawiałem z setkami ludźmi, którzy mają podobny poziom i Pokédex do mojego. Nawet jeśli można te Pokémony wykluć z jajek, zanim uda mi się je zdobyć, jestem pewny, że wymiana między kontami będzie już możliwa.

Gracze teraz czekają na odrobinę jasności względem pięciu niespotkanych potworków. W ogóle gracze czekają na jakikolwiek odzew od Niantic. W moim regionie zabawa w godzinach wieczornych to koszmarna męka. Jest także dosyć jasne, że nadchodząca premiera w Japonii wywróci jeszcze Pokémon Go do góry nogami. Czyżby tam miał pojawić się choć jeden z wielkich nieobecnych? A może czeka już w tym jajku na dziesięć kilometrów, które wczoraj znalazłem na cmentarzu?

Saga tej gry smakuje najlepiej, jeżeli bierze się w niej udział na bieżąco. W redakcji już nie tylko Patryk męczy się z syndromem lekkiego uzależnienia. Zachęcam Was do pożyczenia duszy temu diabłu.

Adam Piechota

Więcej na temat:

9
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
5 Komentarze
4 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rif-
Użytkownik

Udostępnienie konta komuś z innego kontynentu nie rozwiązywałoby problemu zdobycia nieosiągalnym w danym regionie stworków?

Sevven
Użytkownik

Pewnie tak ale myślę że nie o to gościowi chodzi.

Wizi
Użytkownik

Dziś przeczytałem że istnieje strona która pokazuje dokładną lokacje w której są spawny, także zaraz wszyscy którzy chcą iść na skróty będą mieli pełne pokedexy ;]

PentaStar
Użytkownik

Z tym Mr. Mime to ciekawa sprawa… bo jestem na 99% pewien że jest dostępny we Wrocławiu, przynajmniej w swojej wcześniejszej formie – Mime Jr. – a tą można lvlować.

Nie spotkałem żeby mi wyskoczył, ale widzę jego sylwetkę praktycznie codziennie kiedy jadę w okolicach skrzyżowania Legnicka – Lotnicza (na wysokości Astry)

Sasilton
Użytkownik

Mr.Mime jr to chyba 3, albo i nawet 4 generacja.

PentaStar
Użytkownik

W takim razie to mr. Mime – widze tylko szara sylwetke ale ksztalt uszu czapki sie zgadza i ogolny zarys.

spellbinder
Użytkownik

Przyjedź do Radomska, u mnie rosną na drzewach 🙂 http://imgur.com/a/kGc2E

NightLord
Użytkownik

Część osób powinna się leczyć.

spellbinder
Użytkownik

Gość jest po prostu leserem i szuka darmowej wycieczki 🙂 W central parku złapany Kangaskhan 29.07.2016 , 11.00 AM czasu lokalnego http://imgur.com/a/6LZUI

Popularne wpisy

Popularne Gry