Nie tylko legendarne stworki. Do Pokémon Go niebawem trafi także tryb PvP

Nie tylko legendarne stworki. Do Pokémon Go niebawem trafi także tryb PvP

Nie tylko legendarne stworki. Do Pokémon Go niebawem trafi także tryb PvP
Adam Piechota
01.06.2017 12:56

Idź i spuść wirtualne manto temu dzieciakowi, co przejmuje twoje Gymy w drodze do szkoły.

Jestem ciekaw, czy Niantic podoła i da radę wzniecić choć w połowie tak silny ogień w Pokémon Go, z jakim aplikacja zaczynała w zeszłym roku. Podwaliny są - druga generacja stworków hasa, radar działa tak, jak powinien, system wynagradzania regularnych sesji nakręca codzienne spacery, a częste wydarzenia sezonowe dodają grze choć minimalnej różnorodności. A zatem to nie tak, że nie ma szansy. Wystarczyłyby jakieś głośne, mocne elementy. O plotkach na temat jednego z nich - legendarnych Poksów - już czytaliśmy. Ale będzie coś jeszcze.

Obraz

No to proszę, jest potwierdzenie, że nareszcie będzie można złapać Zapdosa. Walki z innym graczem za to się nie spodziewałem. A przynajmniej nie tak "szybko" (cudzysłów, bo mówimy o tempie pracy w Niantic). Milczące, wrogie wlepianie oczu w grupkę dzieciaków, które właśnie podbijają twojego Gyma, nareszcie będą mogły ustąpić miejsca rozmowie, poznaniu kogoś i kilku naturalnym pojedynkom. Wbrew pozorom - to właśnie element, jakiego gra potrzebuje, by znowu zawalczyć o serca (i płuca) ludzi, którzy odpuścili już po ostatnich wakacjach.

A skoro jesteśmy już przy Pikachu i ekipie, wśród dziesiątek innych podsumowań roku fiskalnego 2016 znalazło się także podsumowanie The Pokémon Company. To wszakże okres, w którym na świat przyszły Go oraz 3DS-owe Sun i Moon. Można było spodziewać się kolosalnej sumy. Ale chyba nie tego, że wynik będzie o 26 razy większy niż w roku fiskalnym 2015. Mówimy tutaj o sumie 143 milionów dolarów zysku. Wow.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)