Kroniki Myrtany. Mod do Gothic 2: Noc Kruka modem roku 2021

Kroniki Myrtany. Mod do Gothic 2: Noc Kruka modem roku 2021

Kroniki Myrtany
Kroniki Myrtany
Źródło zdjęć: © Kroniki Myrtany
29.12.2021 19:40

Kroniki Myrtany to mod do Gothic 2: Noc Kruka, który został bardzo doceniony przez fanów związaną wokół kultowej w Polsce produkcji Piranha Bytes. Najlepszy dowód jakości moda stanowi nagroda najlepszej modyfikacji według społeczności ModDB.

Gothic wiecznie żywy. Na to wskazuje popularność modyfikacji do Gothic 2: Noc Kruka zatytułowana Kroniki Myrtany. Serwis ModDB opublikował listę dziesięciu najlepszych zdaniem fanów modów, które pojawiły się na platformie w 2021 roku.

Setkę modyfikacji, na które użytkownicy mogli oddawać głosy, wybrała redakcja serwisu ModDB. Od tej pory wpływ na finalny wynik plebiscytu na najlepszą modyfikację 2021 roku mieli wyłącznie gracze. I ku uciesze ekipy odpowiedzialnej za stworzenie prequelu Gothica 2, czyli Kronik Myrtany, to właśnie polska modyfikacja została najlepszym modem 2021 roku.

Na oficjalnej stronie facebookowej Kronik Myrtany przeczytać można podziękowania od ekipy tworzącej modyfikację do fanów.

Jest to dla nas wielki zaszczyt i chcemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nas swój głos. Bez Was to zwycięstwo nie byłoby możliwe i to właśnie dzięki zaangażowaniu wszystkich fanów, marka Gothic jest tak żywa, nawet niemal dwie dekady po premierze pierwszych części.

Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszej społeczności i mamy nadzieję, że będziecie odwiedzać Archolos równie często co Khorinis, przez te wszystkie lata!

Niech łaska Adanosa zawsze Wam przyświeca!

Top 10 modów według użytkowników ModDB

  1. Kroniki Myrtany (Gothic 2: Noc Kruka),
  2. Black Mesa: Blue Shift (Black Mesa),
  3. Command and Conquer: General Evolution (C&C: Red Alert 3),
  4. SIGNAL LOST (Half-Life),
  5. Rise of the East (C&C: Yuri's Revenge),
  6. Dark Interval (Half-Life 2),
  7. VTMB Unofficial Patch (Vampire: The Masquerade - Bloodlines),
  8. X-Ray Multiplayer Extension (S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci),
  9. The End of Days (C&C: Generals - Zero Hour),
  10. Ashes 2063 (Doom 2).
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)