Gothic 2: Kroniki Myrtany. Znamy datę premiery

Gothic 2: Kroniki Myrtany. Znamy datę premiery

Gothic 2: Kroniki Myrtany
Gothic 2: Kroniki Myrtany
Źródło zdjęć: © kronikimyrtany.pl
01.12.2021 08:23

Gothic 2: Kroniki Myrtany z ujawnioną datą premiery. Po latach pracy nad jedną z największych modyfikacji do kultowego Gothica poznaliśmy datę jej premiery. Rozszerzenie będzie dostępne za darmo.

Gothic 2: Kroniki Myrtany to rozszerzenie, które powstawało przez cztery lata. Projekt rozrósł się do całkiem dużych rozmiarów. Z tego względu termin premiery wydawał się coraz bardziej odległy, ale w końcu go poznaliśmy. W najnowszym zwiastunie twórcy poinformowali oczekujących graczy, że rozszerzenie zadebiutuje już 10 grudnia 2021 roku.

Akcja Kronik Myrtany toczy się dziesięć lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części serii . Główny bohater, wspomniany Marvin, trafia na Archolos, wyspę na wschód od Myrtany. Choć życie w tym miejscu miało być łatwe, sytuacja wygląda nieco inaczej. Król Rhobar II wprowadza utrudniające życie prawo, a na wyspie pojawia się coraz więcej uchodźców. Jak czytamy na oficjalnej stronie projektu - nie jesteśmy ani złoczyńcą, ani wybrańcem, lecz musimy w tych realiach przetrwać.

Twórcy zapowiadają, że cały projekt będzie darmowy. W przypadku wersji na Steam instaluje się go jak każdą inną modyfikację. Aby móc zagrać w Gothic 2: Kroniki Myrtany, niezbędne jest posiadanie Gothica 2 z dodatkiem Noc Kruka.

Kroniki Myrtany mają pozwolić na ponad 60 godzin rozgrywki. W grze pojawi się ponad 170 zadań i ponad 200 losowych zdarzeń. W nowym świecie znalazło się miejsce dla 1400 postaci niezależnych.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)