Gothic Remake. Praca idealna dla fanów z Polski

Gothic Remake. Praca idealna dla fanów z Polski

Gothic 2
Gothic 2
Źródło zdjęć: © YouTube DOKH0
01.12.2021 13:39

Gothic Remake wciąż powstaje. Choć pewnie nieco wolniej, niż wszyscy byśmy chcieli. Twórcy gry przygotowali ofertę pracy, która skierowana jest do fanatyków świata Gothica. W swoich kryteriach uwzględnili Polaków.

Gothic Remake to gra, na którą fani serii z pewnością czekają, ale nie da się ukryć, że większość z nich obawia się, że Gothic w nowej odsłonie może stracić swój klimat. Odpowiedzialne za produkcję gry studio Alkimia Interactive przygotowało już wersję demonstracyjną gry, której odbiór był mieszany. Teraz okazuje się, że poszukują sporego grona pracowników.

W komunikacie, który Alkimia Interactive opublikowało na Steamie, możemy zobaczyć po raz pierwszy pełzacza w nowej odsłonie. To już drugi potwór po ścierwojadzie, którego nam zaprezentowano.

Pełzacz, Gothic Remake
Pełzacz, Gothic Remake© Alkimia Interactive

Ważne są jednak też inne fakty, którymi studio się podzieliło. Nad nowym Gothikiem pracuje obecnie 35 pracowników, którzy przebywają w biurze w Barcelonie. Na firmowej stronie Alkimia Interactive obecnie udostępniono 20 ofert pracy. Wśród nich znalazła się jedna, która może być idealna dla fanów z Polski.

Chodzi o posadę menedżera społeczności. Osoba, której poszukuje studio, powinna bez problemów komunikować się po angielsku i niemiecku, ale pożądane są też dodatkowe języki, czyli polski i rosyjski. Wiadomo, że seria Gothic doczekała się wielu fanów zarówno w Rosji, jak i w naszym kraju. Ponadto wymagana jest rzecz jasna dobra znajomość mediów społecznościowych oraz, a może przede wszystkim, bycie fanem Gothica i doskonała znajomość świata.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)