Kolejny serial w drodze. Tym razem padło na System Shock

Strona głównaKolejny serial w drodze. Tym razem padło na System Shock
14.10.2021 12:31
System Shock
System Shock

Lista seriali oraz filmów, będących adaptacjami gier wideo puchnie w zastraszającym tempie. Następnym tytułem, który na nią trafił jest legendarny System Shock.

bEJLqKTF

Za serial System Shock odpowiadać będzie serwis streamingowy Binge. Całość ma być fabularnie oparta o pierwszą część gry, ale twórcy zapewniają, że w ekranizacji znajdą się również nawiązania do "dwójki".

Za serial odpowiadać będą m.in. Stephen Kick oraz Larry Kuperman, czyli kolejno prezes oraz dyrektor handlowy Nightdive Studios, twórców odświeżonych gier System Shock. Obaj na łamach magazynu Forbes podkreślają, że produkcja ma być utrzymana w duchu cyberpunkowego body-horroru.

bEJLqKTH
Kinowe adaptacje gier wideo. Czy to się w końcu uda?
Kinowe adaptacje gier wideo. Czy to się w końcu uda?

Nie jest znana nawet przybliżona data premiery serialu. Warto również przypomnieć, że nie jest to jedyna adaptacja, nad którą pracuje serwis Binge. W planach jest bowiem aktorska adaptacja gry Driver. Jej premierę zaplanowano na przyszły rok.

Dla fanów System Shock szykują się tłuste lata. Poza serialem szykowany jest remake kultowej gry oraz trzecia odsłona serii. Szczegółów na ich temat brak.

Udostępnij:
bEJLqKUD