Kody do bety Elden Ring na eBayu. Odsprzedawcy wywindowali ceny

Kody do bety Elden Ring na eBayu. Odsprzedawcy wywindowali ceny

Kody do bety Elden Ring na eBayu. Odsprzedawcy wywindowali ceny
Źródło zdjęć: © © Bandai Namco
Konrad Siwik
10.11.2021 16:07

Fani Elden Ring są zdesperowani, aby uzyskać kod do nadchodzącego wyjątkowo limitowanego testu gry. Tymczasem gracze, którym udało się zdobyć dostęp, mają teraz pożywkę i odsprzedają go na eBayu w zawrotnych cenach.

Epicka współpraca Hidetaki Miyazakiego i George'a R. R. Martina przyniesie plony w postaci Elden Ring na początku przyszłego roku. W miarę zbliżania się do daty premiery, FromSoftware i Bandai Namco planują uruchomienie testów sieciowych gry.

Rejestracja do bety testowej Elden Ring została zamknięta kilka dni temu. Wczoraj szczęśliwcy, którzy się zarejestrowali, otrzymali klucze na swoje platformy. Ta sytuacja wywołała cenowe szaleństwo na eBayu, gdzie niektóre kody były wystawiane za niewiarygodnie wysokie stawki.

Wszystko zaczęło się od tego, że kod testowy Elden Ring Network Xbox Series X został sprzedany za 200 dolarów (798zł) na eBayu. Początkowo była to samotna oferta, która mogła zostać uznana za zwykły żart. Jednak nic bardziej mylnego, bo w zaskakującym obrocie spraw, ten kod sprzedał się wyjątkowo szybko.

To dosłownie wywołało lawinę kolejnych ofert od odsprzedawców. Inny sprzedawca na eBayu wystawił swój kod testowy PS4 Elden Ring w jeszcze wyższej cenie, która osiągnęła granicę 250 dolarów (997 zł).

Niedługo po tym, jeden ze sprzedawców podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej. Kod do PS5 został wystawiony za niebotyczną kwotę 270 dolarów (1080 zł) – jak dotąd osiągając najwyższą cenę wywoławczą za kod do testu sieciowego Elden Ring na eBayu. Oczywiście można się spodziewać, że za chwilę również ta suma zostanie przebita. Tymczasem na niektórych aukcjach ceny za kod wynoszą ponad 350 dolarów (1395 zł).

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Warto nadmienić, że za pakiet Elden Ring Collector's Edition trzeba przy tym zapłacić około 874 zł. Aż trudno uwierzyć, że kod do beta testów może być wystawiony w takich zawrotnych cenach. Jednak jeszcze bardziej niewiarygodne jest to, że ktoś je kupuje.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)