Elden Ring w długim i dużo mówiącym fragmencie rozgrywki

Elden Ring w długim i dużo mówiącym fragmencie rozgrywki

Elden Ring
Elden Ring
04.11.2021 17:03

Nowa gra twórców "Soulsów" została bardzo uczciwie zaprezentowana.

Elden Ring, zapowiedziane na 25 lutego 2022, to z co najmniej kilku powodów jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku. Po pierwsze to nowa, oryginalna marka od From Software, twórców Dark SoulsSekiro. Po drugie, to gra znacząco odbiegająca od schematów najbardziej znanych gier studia. Po trzecie, to nadzieja na coś nowego i świeżego w temacie RPG w otwartym świecie.

Bo tym bardzo wyraźnie, co wynika z opublikowanego dziś fragmentu rozgrywki, Elden Ring jest. RPG w otwartym świecie. Ma mapę świata, znaczniki i crafting. Ale do tego ma również wymagający system walki, unikatowy klimat i niesamowite walki z bossami. Ma również jazdę konną, nowy mechanizm przyzywania duchów do pomocy i możliwość grania z innymi.

To wszystko mogliśmy zobaczyć dziś na opatrzonym zdawkowym komentarzem, solidnym fragmencie rozgrywki. Dużo jest tu znajomego, ale też wiele nowego w temacie "gry of From Software". Bardzo polecam zapoznanie się.

Ja osobiście jestem zaintrygowany, chociaż obawiam się, że odbiję się jak od każdej poprzedniej gry From Software na poziomie trudności. Tak tak, wiem, te gry "nie są trudne, trzeba się tylko postarać". Może po prostu nie mam ochoty się starać? Ale przy tym może w końcu teraz mi się zachce?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)