Humble Choice z ofertą na maj. Abonenci odbiorą remaster klasyki gatunku

Humble Choice z ofertą na maj. Abonenci odbiorą remaster klasyki gatunku

Command & Conquer Remastered Collection
Command & Conquer Remastered Collection
Źródło zdjęć: © Steam
04.05.2022 12:36, aktualizacja: 23.05.2022 13:24

Subskrybenci Humble Bundle otrzymają nowy pakiet gier. Wszystko w ramach usługi Humble Choice. Płacąc stały abonament, otrzymujemy paczkę z wieloma interesującymi tytułami.

Poznaliśmy szczegóły najnowszej oferty Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja. Nie jest to jedyna okazja z której mogą skorzystać gracze. Humble Bundle, każdego miesiąca, wręcza swoim użytkownikom atrakcyjną paczkę gier. By ją odebrać, należy spełnić jeden warunek - trzeba opłacić abonament. Korzystna cena przekłada się na wiele godzin wciągającej rozgrywki.

Gracze otrzymują 8 gier. Na brak różnorodności nie ma co narzekać. Na liście znajduje się prawdziwa perełka - remaster kultowej gry RTS. Humble Choice na maj prezentuje się następująco:

Niektóre z gier można było odebrać jakiś czas temu, przykład: Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom – Rehydrated było dostępne w kwietniowej ofercie PlayStation Plus. Prawie wszystkie gry z pakietu Humble Choice odbierzemy w formie klucza, który wykorzystamy na platformie Steam. Wyjątkiem jest Command & Conquer Remastered Collection, gdzie konieczne jest posiadanie konta na platformie Origin.


Tym sposobem kończy się poprzednia oferta, w ramach której można było odebrać takie tytuły jak Ghostrunner, Destroy All Humans!, czy Killsquad.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)