OGame trafi na urządzenia mobilne. Twórcy pracują nad dużym dodatkiem

OGame trafi na urządzenia mobilne. Twórcy pracują nad dużym dodatkiem

OGame Lifeforms
OGame Lifeforms
Źródło zdjęć: © YouTube
02.05.2022 13:51

Ta niezwykle popularna, przeglądarkowa gra MMO, zadebiutowała niespełna 20 lat temu. Twórcy nadal chcą rozwijać projekt. OGame już wkrótce doczeka się zupełnie nowej, dużej zawartości.

OGame już niebawem będzie świętować swoje 20 urodziny. Przeglądarkowe MMO, osadzone w realiach science fiction, ujrzało światło dzienne w październiku 2002 roku. Na polską wersję językową trzeba było poczekać aż do 20 stycznia 2005 roku.


Wszystko wskazuje na to, że do rąk graczy trafi kilka interesujących nowości. Twórcy z Gameforge poinformowali, że pod koniec maja "zainteresowani gracze" będą mogli pobrać mobilną aplikację OGame. Chodzi oczywiście o wersję beta. Na ten moment nie jest jasne, czy w testach będą mogli brać udział gracze z naszego regionu.

Dostępność OGame na urządzeniach mobilnych, zaowocuje większą swobodą w rozgrywce. Aplikacja znajduje się cały czas w fazie optymalizacji, a wszelkie uwagi dowódców wirtualnych flot, będą nieocenione.


Jednak to nie wszystko, co przygotowała ekipa Gameforge. W planach znajduje się nowa zawartość, zatytułowana "Formy Życia" (Lifeforms). Jest to pierwszy od 10 lat, tak duży dodatek, który wprowadzi do uniwersum - jak sama nazwa podpowiada - pozaziemskie formy życia, a każda z nich będzie miała własną specyfikę. Konkretnie będą to aż 4 nowe frakcje, z unikatowymi budynkami, czy technologiami. 

Musimy się jednak uzbroić w cierpliwość. Nie jest znana konkretna data premiery nadchodzącego rozszerzenia. Niewykluczone, że dla twórców priorytetem jest obecnie mobilna wersja OGame.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)