Strategie 4X już same w sobie są zapowiedzią gier o kolosalnych rozmiarach i możliwościach. Ale jakbyście o tym zapomnieli, to twórcy Humankind spieszą z przypomnieniem i wyjaśnieniem.

bESYtXOt

Na początek rzućmy garścią suchych, choć imponujących liczb. W Humankind znajdziemy 10 szczegółowo dopracowanych biomów, 45 różnych gatunków zwierząt, 60 różnorodnych kultur historycznych, opracujemy 93 rodzaje technologii, do walki poślemy 129 rodzajów jednostek, a wszystko po to, żebyśmy stworzyć jedną z ponad 1 miliona wyjątkowych cywilizacji. Tak przynajmniej twierdzą twórcy.

Na tym jednak nie koniec. Humankind poza tym, że ma wyglądać pięknie, równie pięknie brzmi. Odgłosy gry dopełni 280 majestatycznych utworów w aranżacji Arnauda Roysa, które dostarczą w sumie 520 minut ścieżki dźwiękowej wykonanej przez 63 muzyków i 20 chórzystów.

bESYtXOv

Wszystko to robi imponujące wrażenie, ale na pytanie: czy gra okaże się godnym przeciwnikiem poczciwej Cywilizacji? Odpowiedź poznamy 17 sierpnia. Gra trafi wtedy na pecety, będzie posiadała polskie napisy oraz przygotowaną specjalną okładkę, przygotowaną przez Przemysława Świszcza, rysownika i twórcę serii komiksów zatytułowanej "Mieszko".

Premiery sierpnia. Powrót Ghost of Tsushima, Psychonauts 2, New World...
Premiery sierpnia. Powrót Ghost of Tsushima, Psychonauts 2, New World...
Komentarze (0)
bESYtXPr