Humankind: specjalne wydanie gry otrzyma świetną okładkę

Humankind: specjalne wydanie gry otrzyma świetną okładkę16.06.2021 08:12
Humankind
Humankind
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Coraz większymi krokami zbliża się do nas premiera Humankind, historycznej gry strategicznej, w której gracz może na nowo napisać całą narrację ludzkości. Dla tych, którzy zechcą podążyć drogą polskiej cywilizacji, Cenega naszykowała coś specjalnego.

Aby dodatkowo docenić naszych rodaków, Cenega stworzyła wyjątkową okładkę do polskiego wydania Humankind. Za jej wygląd odpowiada też nie kto inny, a sam Przemysław Świszcz, który stworzył doskonały, mroczny komiks “Mieszko” w rodzimych klimatach. Nie dziwi więc, że to jego firma postanowiła zaangażować do stworzenia polskiej okładki.

Już pierwszy rzut oka na grafikę udowadnia, że Cenega dokonała właściwego wyboru. Okładka jest dynamiczna, dużo się na niej dzieje i niewątpliwie przyciąga uwagę. Inspiracja husarią, a także pole maków z zamkiem w tle niewątpliwie są doskonałym wyborem autora tego dzieła. Nie zabrakło także nowoczesnych akcentów, w postaci żołnierza z karabinem maszynowym oraz lekarki bądź badaczki w kitlu.

Humankind doczeka się swojej premiery już 17 sierpnia. Pozostaje mieć nadzieję, że tytuł będzie równie udany, jak samo polskie wydanie pudełkowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)