Gwint: Mag Renegat już dostępny. Niespodzianka od CD Projekt RED

Gwint: Mag Renegat już dostępny. Niespodzianka od CD Projekt RED

Gwint: Mag Renegat
Gwint: Mag Renegat
Źródło zdjęć: © Twitter | Gwint_PL
07.07.2022 09:35, aktualizacja: 07.07.2022 09:57

Gwint: Mag Renegat już jest dostępny. Jest to samodzielny i pełnoprawny dodatek do gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana, który do tej pory krył się pod nazwą Project Golden Nekker.

Gwint: Mag Renegat - premiera 7 lipca

Nie samym Wiedźminem gracze żyją. Polska firma CD Projekt RED, dość niespodziewanie, zapowiedziała nową produkcję i - bez owijania w bawełnę - ujawniła datę premiery. Już dziś, 7 lipca, gracze mają okazję zapoznać się z Gwint: Mag Renegat (Gwent: Rogue Mage), który jest pełnoprawnym dodatkiem do Wiedźmińskiej gry karcianej. Pierwsze wzmianki o tej produkcji pojawiły się parę miesięcy temu i dotychczas skrywała się pod nazwą Project Golden Nekker. Czego się zatem należy spodziewać?

Szczegóły produkcji

Jak wynika z artykułu opublikowanego na łamach serwisu IGN, Gwint: Mag Renegat zachowuje swoją "karciankową naturę", lecz obecne będą elementy roguelike. Produkcja oferuje jedynie tryb single-player, a ukończenie dodatku ma zająć około 30 godzin. Mapy będą generowane proceduralnie. W trakcie rozgrywki nie zabraknie trudnych wyborów moralnych, które są rozpoznawalną cechą wiedźmińskich gier. Tytuł jest dostępny na PC oraz urządzeniach mobilnych.

Cena Gwint: Mag Renegat

Z racji tego, że jest to samodzielny dodatek, to Gwint: Mag Renegat będzie sprzedawany osobno. W Google Play zapłacimy 47,99 zł.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)