God of War Ragnarok. Oficjalna data premiery ujawniona

God of War Ragnarok. Oficjalna data premiery ujawniona

God of War Ragnarok z oficjalną datą premiery
God of War Ragnarok z oficjalną datą premiery
Źródło zdjęć: © PlayStation Blog
06.07.2022 16:30

God of War Ragnarok z oficjalną datą premiery. Nowe przygody Kratosa zadebiutują jeszcze w tym roku. Sony podgrzewa atmosferę i publikuje zupełnie nowy zwiastun gry. Ujawniono również szczegóły edycji kolekcjonerskich.

God of War Ragnarok zadebiutuje pod koniec roku

Aż chce się napisać - wreszcie. God of War Ragnarokoficjalną datą premiery. Na bok wszelkie spekulacje, plotki oraz zakulisowe doniesienia, które są częścią tej branży, jednak w obliczu tej sytuacji, nie są już potrzebne. Sony poinformowało, że nowy God of War zadebiutuje pod koniec roku, a konkretnie 9 listopada.

Ujawnienie daty premiery to nie wszystko. W sieci pojawił się zupełnie nowy zwiastun produkcji. Nie jest to zapis z rozgrywki, ale trzeba przyznać, że materiał jest niezwykle klimatyczny. Przedsprzedaż najnowszego dzieła studia Santa Monica rozpocznie się 15 lipca. Gra zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Pojawiły się jednocześnie informacje na temat kolekcjonerskich edycji God of War Ragnarok.

Edycje kolekcjonerskie

Pojawiły się jednocześnie informacje na temat kolekcjonerskich edycji God of War Ragnarok. Na łamach PlayStation Blog opublikowano interesujący unboxing. Po szczegółach edycji specjalnych oprowadzana nas Ryan Hurst (odtwórca roli Thora) oraz dyrektor artystyczny Santa Monica Studio, czyli Rafael Grassetti.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)