GTA: The Trilogy niedostępne. Nie można kupić ani grać na PC [Aktualizacja]

GTA: The Trilogy niedostępne. Nie można kupić ani grać na PC [Aktualizacja]

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition, GTA San Andreas
GTA: The Trilogy - The Definitive Edition, GTA San Andreas
Źródło zdjęć: © xbox.com
14.11.2021 07:08

Wiele osób wierzyło, że zakup GTA: The Trilogy - The Definitive Edition może być dobrym ruchem. Nostalgia to silna broń, ludzie lubią wracać do tego, co już znają. Odświeżona trylogia z pewnością mogłaby być hitem. Ale nie jest. Bo nie każdy może w nią zagrać.

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition zdecydowanie nie spełniło pokładanych w nim nadziei. Gracze dość szybko zaczęli przewidywać, że gry będą kiepskie. Grafika prezentowana na materiałach przedpremierowych wywoływała mieszane uczucia. Niektóre modele wyglądały po prostu źle.

[Aktualizacja]

Problemy z uruchomieniem GTA: The Trilogy - The Definitive Edition na PC zostały rozwiązane. Jak informuje Rockstar Games - 15 listopada około godziny 1 w nocy polskiego czasu gra wróciła do sprzedaży, a ci z graczy, którzy kupili ją wcześniej, mogą ją znów uruchomić.

[Oryginalny news]

Teraz problem z GTA: The Trilogy - The Definitive Edition stał się jeszcze wyraźniejszy. Mówiąc wprost, gra stała się całkowicie niedostępna na PC. Po długiej awarii Rockstar Games Launcher w końcu przywrócono możliwość grania online w tytuły Rockstara, takie jak Red Dead Redemption 2 czy GTA Online.

Mimo powrotu usług sieciowych nadal nie można kupić odświeżonej trylogii GTA. Z kolei osoby, które tytuł już zakupiły, nie mogą go uruchomić.

Problemy mogą potrwać jeszcze długo. Rockstar Support na oficjalnym koncie na Twitterze poinformował, że gry będą niedostępne, dopóki programistom nie uda się usunąć plików, które znalazły się w nich nieintencjonalnie. Nie sposób przewidzieć, czy na potrzeby naprawy tego błędu programiści będą potrzebować dnia, tygodnia, czy może miesiąca.

W każdym razie niesmak pozostanie na długo. GTA: The Trilogy - The Definitive Edition mogło być prawdziwym pokłonem w stronę klasycznej już trylogii. Ktoś zadecydował jednak, że można pójść na skróty. W efekcie otrzymaliśmy niespójny graficznie tytuł, z którego nadal nie usunięto wielu błędów, a do tego pojawiły się nowe.

Na prawdziwie ostateczną wersję GTA III, GTA Vice CityGTA San Andreas przyjdzie nam prawdopodobnie jeszcze poczekać. Być może kolejne wydanie nie będzie już remasterem, a faktycznie zrobioną od nowa grą. Tak, jak miało to miejsce w przypadku kultowej Mafii.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)