GTA San Andreas na VR. Grę zapowiedział Mark Zuckerberg

Strona głównaGTA San Andreas na VR. Grę zapowiedział Mark Zuckerberg
29.10.2021 08:06
GTA San Andreas
GTA San Andreas
Źródło zdjęć: © Know Your Meme

Trwają prace nad GTA San Andreas na VR. Grę zapowiedział Mark Zuckerberg podczas wydarzenia Connect 2021, które odbyło się 28 października. To kolejna odsłona kultowej produkcji Rockstara.

bESjCrtx

Kolejna wersja GTA San Andreas, tym razem na VR, została zapowiedziana przez Marka Zuckerberga. Nadal nie otrzymaliśmy jeszcze zapowiedzianej niedawno odświeżonej wersji trylogii 3D, a już zaczynamy czekać na kolejną, bardziej przełomową wersję gry.

GTA San Andreas VR trafi, przynajmniej początkowo, tylko na gogle VR Facebooka, czyli Oculus Quest 2. Jak czytamy na stronie Oculusa, nie jest to świeży projekt. Prace nad przygodami CJ'a są prowadzone od kilku lat i twórcy nie mogą się już doczekać ich zakończenia.

Tworzenie gier VR. Oculus Quest 2 w oczach deweloperów
Tworzenie gier VR. Oculus Quest 2 w oczach deweloperów
bESjCrtz

O samej grze ciepło wypowiedział się Mark Zuckerberg. Podczas Connect 2021 zapowiedział wydanie GTA San Andreas na gogle Oculus Quest 2.

- Ta nowa wersja gry, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych, które kiedykolwiek powstały, zaoferuje graczom całkowicie nowy sposób doświadczania tego ikonicznego otwartego świata w wirtualnej rzeczywistości.

Wygląda na to, że GTA San Andreas będzie wychowywać kolejne pokolenie graczy. Już nie tylko w formie kolejnego remastera, jakim jest Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, ale także w całkiem nowej odsłonie, jaką bez wątpienia jest gra w wirtualnej rzeczywistości.

Udostępnij:
bESjCrtJ
Komentarze (5)
bESjCruv