Gracze z niecierpliwością oczekują zapowiedzi GTA IV, ale najwyraźniej Rockstar ma na razie inne plany. W internecie krążą obecnie plotki, że po odświeżonej trylogii również GTA IV zostanie wydane w odświeżonej wersji.

bETikUvF

Podczas gdy wielu fanów GTA z niecierpliwością czeka na szóstą część gry, a poszlak na temat tytułu doszukuje się, gdzie tylko może, RockstarGames i TakeTwo zdają się mieć zupełnie inne plany. Po pierwsze, starsze gry z serii mają zostać odgrzane i udostępnione kolejnym pokoleniom.

Gracze nie mogą się doczekać GTA 6. Uciekają się do wszystkiego, by poznać datę premiery
Gracze nie mogą się doczekać GTA 6. Uciekają się do wszystkiego, by poznać datę premiery

Już za kilka dni ukaże się GTA Trilogy Definitive Edition. Natomiast w przyszłym roku zaktualizowana wersja GTA V podbije konsole nowej generacji PS5 i Xbox Series X/S. Do kompletu brakuje tylko zremasterowanej wersji GTA IV. Ale i w tej materii Rockstar najwyraźniej zaczął już grzebać.

bETikUvH
GTA San Andreas na VR. Grę zapowiedział Mark Zuckerberg
GTA San Andreas na VR. Grę zapowiedział Mark Zuckerberg

Znany leaker RalphsValve podzielił się na Twitterze informacją, że Rockstar Games i Take-Two planują w 2023 roku wprowadzić na rynek GTA IV w odświeżonej wersji dostosowanej do dzisiejszej technologii. Gra miałaby trafić na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC.

Według informatora remaster GTA IV skupi się na kampanii tytułowej. Gracze będą musieli obejść się bez trybu wieloosobowego, podobnie jak w przypadku Trylogii. Z części dla wielu graczy zrezygnowano również w wydanej w zeszłym roku na Steamie wersji GTA IV, co jest zapewne efektem bardzo udanego GTA 5 Online.

bETikUvN

Nie wiadomo skąd RalphsValve mógł zaczerpnąć informacje o remasterze GTA IV. Natomiast już kilka dni temu na 4chan krążyły plotki na ten temat. Leaker twierdzi również, że odświeżona czwórka pojawi się w 2023 roku. Tak więc można przypuszczać, że na GTA IV przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Komentarze (3)
bETikUwD