GTA 4 może zostać zremasterowane. Znany informator podał datę wydania

GTA 4 może zostać zremasterowane. Znany informator podał datę wydania

GTA 4 może zostać zremasterowane. Znany informator podał datę wydania
Źródło zdjęć: © Rockstar Games
Konrad Siwik
09.11.2021 21:01

Gracze z niecierpliwością oczekują zapowiedzi GTA IV, ale najwyraźniej Rockstar ma na razie inne plany. W internecie krążą obecnie plotki, że po odświeżonej trylogii również GTA IV zostanie wydane w odświeżonej wersji.

Podczas gdy wielu fanów GTA z niecierpliwością czeka na szóstą część gry, a poszlak na temat tytułu doszukuje się, gdzie tylko może, RockstarGames i TakeTwo zdają się mieć zupełnie inne plany. Po pierwsze, starsze gry z serii mają zostać odgrzane i udostępnione kolejnym pokoleniom.

Już za kilka dni ukaże się GTA Trilogy Definitive Edition. Natomiast w przyszłym roku zaktualizowana wersja GTA V podbije konsole nowej generacji PS5 i Xbox Series X/S. Do kompletu brakuje tylko zremasterowanej wersji GTA IV. Ale i w tej materii Rockstar najwyraźniej zaczął już grzebać.

Znany leaker RalphsValve podzielił się na Twitterze informacją, że Rockstar Games i Take-Two planują w 2023 roku wprowadzić na rynek GTA IV w odświeżonej wersji dostosowanej do dzisiejszej technologii. Gra miałaby trafić na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC.

Według informatora remaster GTA IV skupi się na kampanii tytułowej. Gracze będą musieli obejść się bez trybu wieloosobowego, podobnie jak w przypadku Trylogii. Z części dla wielu graczy zrezygnowano również w wydanej w zeszłym roku na Steamie wersji GTA IV, co jest zapewne efektem bardzo udanego GTA 5 Online.

Nie wiadomo skąd RalphsValve mógł zaczerpnąć informacje o remasterze GTA IV. Natomiast już kilka dni temu na 4chan krążyły plotki na ten temat. Leaker twierdzi również, że odświeżona czwórka pojawi się w 2023 roku. Tak więc można przypuszczać, że na GTA IV przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)