GTA Online. Rockstar już udostępnił łatkę z fanowską poprawką

GTA Online. Rockstar już udostępnił łatkę z fanowską poprawką

GTA V
GTA V
Źródło zdjęć: © Rockstar
Barnaba Siegel
17.03.2021 13:21

Twórcy GTA Online szybko zadziałali. Wczoraj ogłosili, że spodobał im się patent jednego z graczy na skrócenie czasu ładowania gry. Do autora poleciała nagroda pieniężna, a do nas patch - na PC, PS4 i Xbox One.

Wczoraj byłem przekonany, że Rockstar - mówiąc o najbliższej aktualizacji - ma na myśli jakiś większy, zbiorowy patch z nową zawartością do "GTA Online". Tymczasem ekipa się sprężyła, a łatka 1.53 już jest dostępna na wszystkie platformy.

Przypomnijmy - głównym daniem nie są drobne poprawki w balansie, ale patent, który pozwala potężnie skrócić długi czas ładowania "GTA Online". W przygotowanej przez moddera "tostercxa" wersji ten czas miał być krótszy nawet o 70%. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało po przemieleniu poprawki przez działy i procedury Rockstara.

Oprócz tego twórcy poprawili też "ogólne sprawy związane z połączeniem z siecią". I wręczyli modderowi 10 tys. dolarów.

Tymczasem od grudnia w "GTA Online" gracze hulają po największym w historii gry dodatku - "Cayo Perico Heist". Główne cechy aktualizacji i szeroką listę zmian opisywaliśmy w grudniu, od tego czasu regularnie przybywają kolejne drobiazgi. A Rockstar chwali się kolejnymi milionami sprzedanych egzemplarzy "GTA V".

Jednocześnie trwają przygotowania do wydania podrasowanej wersji "GTA V" i "GTA Online" na PS5 i XSX. Kiedy premiera? Mówi się o drugiej połowie 2021 roku, ale oficjalnych terminów brak. Tym samym, biorąc pod uwagę popularność aktualnej odsłony gry i nadchodzącą next-genową poprawkę, sukcesywnie oddala się temat "GTA 6"...

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)