Ruszył największy dodatek do GTA Online - The Cayo Perico Heist

Ruszył największy dodatek do GTA Online - The Cayo Perico Heist16.12.2020 11:07
GTA Online - The Cayo Perico Heist
GTA Online - The Cayo Perico Heist
Źródło zdjęć: © Rockstar Games

"The Cayo Perico Heist rozpoczyna nową erę napadów w GTA Online" - piszą twórcy. DLC jest darmowe dla wszystkich posiadaczy gry, w środku znajdziemy tonę dodatków. Jest też szereg bonusów, które dostępne są w ograniczonym czasowo okresie.

Aktualizacja jest już gotowa, można odpalać "GTA Online", grać i pobierać. Co nowego? O rany, jest tego trochę. Przede wszystkim nowy, wielki obszar - tytułowa wyspa Cayo Perico. Na niej główną atrakcją jest pilnie strzeżona willa El Rubio, narkotykowego bossa, którą oczywiście musimy obrabować.

Pilnie strzeżona jest także cała wyspa. Jak się na nią dostaniemy? Twórcy zaplanowali tutaj "zrzut a la 'Fortnite'", więc wbijemy się na pokład samolotu (należącego do konkurencyjnej mafii) i zlecimy na dół na spadochronach. Skok ma być największym tego typu przedsięwzięciem w historii gry, a główny scenariusz "GTA Online: The Cayo Perico Heist" rozegramy w grupie do 4 osób lub solo.

Rockstar zapewnia, że - w przeciwieństwie do poprzednich napadów - tutaj nie wymusza konkretnego stylu gry i można trochę poimprowizować. Jednocześnie zaleca dobre przygotowania, obiecując nam, że nasze decyzje wpłyną na przebieg akcji.

GTA Online: The Cayo Perico Heist
Źródło zdjęć: © Rockstar Games
GTA Online: The Cayo Perico Heist

Kolejna atrakcja to łódź podwodna, która posłuży za bazę do planowania napadu, a do niej mogą dołączyć helikopter czy batyskaf. Zgodnie z opisem Rockstara, łodzią możemy jak najbardziej pływać, a do tego poszukiwać no w poszukiwaniu skarbów i zagubionych towarów.

Jest i coś w samym Los Santos - podziemny klub Music Locker pod kasynem Diamond. W środku pojawiać się będą DJ-e, a każdy z nich będzie miał dla nas misje. Idąc muzycznym tropem, pojawia się nowe radio: K.U.L.T. 99.1 FM (prowadzi Julian Casablancas), a stacje Worldwide FM i FlyLo FM zostały zaktualizowane o nowe utwory. Jest także pirackie Still Slipping Los Santos, które odpalimy w całym mieście, o ile wcześniej naprawimy uszkodzone anteny.

GTA Online - limitowane czasowo bonusy

A to tylko część atrakcji. Są też nowe ciuchy, nowe pojazdy i nowe bronie. A oprócz tego szereg bonusów, ale z ich zdobyciem trzeba się pospieszyć (po ukończeniu misji trzeba poczekać 72 godz. na otrzymanie przedmiotu):

  • Do 14 stycznia wszyscy, którzy dokonają postępów w skoku na Cayo Perico, otrzymają specjalne ubrania
  • Ukończenie misji zwiadowczej na Cayo Perico gwarantuje farbowaną koszulkę Manor
  • Ukończenie dowolnej misji w terenie podczas napadu zapewni koszulkę Rockstar z szarym wzorem
  • Nagrodę za wykonanie finału napadu przed upływem ustalonego czasu jest kurtka świty – pantera.

Nagród jest o wiele więcej. Są bonusy za "wyzwania napadów". Jest koło fortuny w kasynie Diamond i luksusowy Pegassi Osiris jako główna nagroda. Jest i 35 proc penthouse i mebelki oraz pojazdy. Piątka dla Rockstara za tak bogatą ofertę atrakcji na start darmowego "Cayo Perico Heist".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)