Gracze nie mogą się doczekać GTA 6. Uciekają się do wszystkiego, by poznać datę premiery

GTA V
GTA V
Karolina Kowasz

30.08.2021 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Osiem lat oczekiwania na kolejne wydanie produkcji z serii Grand Theft Auto zaczyna poważnie irytować graczy. Niektórzy z nich są gotowi na wszystko, aby tylko uzyskać konkretną informację o dacie premiery oczekiwanego tytułu.

Jak donosi serwis The Gamer, jeden z fanów serii wdarł się na plan popularnego niemieckiego teleturnieju. Miał on nadzieję, że uda mu się zmusić prowadzącego do zadania pytania o premierę GTA 6.

Schlag den Star to niemiecki teleturniej produkcji Raab TV. O jego popularności najlepiej świadczy fakt, że utrzymuje się w ramówce telewizji już od 2009 roku. Najwidoczniej to jego ogromne zasięgi zachęciły jednego z członków publiczności do nietypowego zachowania.

Osoba przedstawiająca się jako Taser podjęła udaną próbę przedostania się na scenę celem zagarnięcia mikrofonu od prowadzącego. Fanatyczny gracz GTA liczył, że uda mu się zmusić gospodarza teleturnieju do uzyskania odpowiedzi na pytanie, kiedy można się spodziewać premiery kolejnej odsłony Grand Theft Auto.

Dlaczego gracz szukał daty premiery GTA VI właśnie tutaj?

Zachowanie gracza może dziwić, jednak należy brać pod uwagę, że gospodarz programu, Alexander Duszat znany jako Elton, podkładał głos w niemieckiej wersji gry Halo 3. Prawdopodobnie Taser uznał, że prezenter może mieć wewnętrzne informacje z branży dotyczące premiery jego ulubionego tytułu.

Eltonowi udało się jednak zachować spokój i tak poprowadzić konwersację z graczem, że ten nie zaburzył zbytnio całego programu, zanim ochronie udało się go ściągnąć ze sceny. O ile wiele osób może uważać, że pytanie o datę GTA 6 może być najważniejsze na świecie, to jednak nie zachęcamy do tego rodzaju zachowań w celu ściągnięcia na siebie uwagi Rockstar Games. 

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)