Gran Turismo 7 zwiększa nagrody. Zwycięstwo graczy, twórcy przepraszają

Gran Turismo 7 zwiększa nagrody. Zwycięstwo graczy, twórcy przepraszają
25.03.2022 11:17
Gran Turismo 7
Gran Turismo 7
Źródło zdjęć: © YouTube

Gran Turismo 7 zaliczyło w ostatnim czasie niemałą wpadkę, a raczej całą serię wpadek. Problematyczna aktualizacja i kontrowersyjne zmiany odbiły się szerokim echem w sieci. Teraz twórcy przepraszają i zapowiadają zmiany.

Za nami premiera Gran Turismo 7. Mimo oczywistych walorów, produkcja nie cieszy się ostatnio uznaniem graczy. 17 marca pojawiła się aktualizacja, która zamiast usprawnić rozgrywkę, zmusiła twórców do wyłączenia serwerów. O ile gorzką pigułkę problemów technicznych można było jakoś przełknąć, tak prawdziwa katastrofa miała dopiero nadejść.


Wspomniana aktualizacja zmieniła znacząco rozgrywkę, bowiem nagrody za wyścigi zostały zmniejszone. Część graczy zinterpretowała ten zabieg, jako wymuszanie mikropłatności. W ramach protestu powstały nawet specjalne skrypty, które generują wirtualną walutę, a sama gra została zalana negatywnymi ocenami na Metacritic.

Twórcy postanowili odpowiedzieć na krytykę. Na łamach PlayStation Blog pojawił się wpis, który daje nadzieję na poprawę tytułu. O czym dokładnie mowa?


Zaplanowana na kwiecień aktualizacja zwiększy nagrody za wyścigi w drugiej połowie kariery (średnio o 100 proc.). Pojawią się nowe bonusy i nagrody, a sieciowe rywalizacja będzie mocniej premiowana. Wzrośnie również limit kredytów, a w sklepach pojawi się więcej samochodów. Zapowiedziano jednocześnie pojawienie się wyścigów 24-godzinnych. Więcej informacji znajdziemy pod tym adresem.


Jak widać, presja graczy podziałała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)