Gran Turismo 7 ośmieszone. Gracz stworzył skrypt generujący walutę

Gran Turismo 7 ośmieszone. Gracz stworzył skrypt generujący walutę

Gran Turismo 7
Gran Turismo 7
Źródło zdjęć: © YouTube
23.03.2022 10:35

Problemów Gran Turismo 7 ciąg dalszy. Po negatywnie przyjętej aktualizacji, gracze postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zagrać na nosie twórców. Jest to odpowiedź na zbyt niskie nagrody w wyścigach.

Najnowsza aktualizacja 1.07 wywołała falę krytyki. Gran Turismo 7 "obrywa" na Metacritic. Miłośnicy wyścigów skarżą się na to, że zmniejszono nagrody. Wielu internautów odebrało to w następujący sposób - mamy do wyboru, albo spędzać w grze więcej godzin, albo polegać na mikropłatnościach. Łaskawie można pominąć fakt, że ta aktualizacja spowodowała krytyczny błąd, przez co twórcy byli zmuszeni do wyłączenia serwerów.

Jednym słowem - pasmo problemów i nietrafionych decyzji. I tu pojawia się kreatywność graczy. Internauta kryjący się pod pseudonimem Septomor, stworzył specjalny skrypt, za pomocą którego zbieramy wirtualną walutę. Cały mechanizm został szczegółowo opisany w tym wątku na forum.

Według internauty potrzeba PC z systemem Windows. Wymagana jest też aplikacja PlayStation Remote Play, program AutoHotKey i pakiet darmowych skryptów. Następnie należy skonfigurować dany wyścig. Efekt? Auto przemierza trasę praktycznie bez naszej ingerencji. Wyścig po wyścigu, powtarzając go automatycznie.


Twórca pochwalił się, że początkowo generował w ten sposób 500 tysięcy wirtualnych kredytów na godzinę. Dalsze usprawnienia zaowocowały tym, że uzyskał wynik 625 tysięcy kredytów w 60 minut.


Póki co brak oficjalnego stanowiska Sony w tej sprawie. Niewykluczone, że twórcy będą dążyć do tego, by ukrócić proceder.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)