Grą półrocza czytelników Polygamii został...

Grą półrocza czytelników Polygamii został...28.06.2010 14:04
Grą półrocza czytelników Polygamii został...
marcindmjqtx

God of War 3! Zaskoczeni?

Na początku jego ofiarą padło Metro 2033 - rozgrywająca się w zrujnowanym moskiewskim metrze gra będąca adaptacją książki pod tym samym tytułem. Strzelanka ojców Stalkera dostała u nas mocne 4, ale nie przypadła do gustów masowej publiczności. Rozszarpane Szpony Hadesa.

Następnie Kratos stanął naprzeciw komandora Sheparda, wiedząc dokładnie, na co się porywa. Mass Effect 2 był jedną z najlepszych gier początku 2010 roku, choć zdaje się nie zadowoliła do końca ani fanów RPG-ów, ani strzelanek. Od nas pełna piątka. Dekapitacja Ostrzami Wygnania.

W półfinałach doszło do bratobójczego pojedynku na tytuły dostępne wyłącznie na PlayStation 3. Długo wyczekiwany Heavy Rain, być może sztandar niewidocznej jeszcze rewolucji w świecie gier, dostał u nas prawie, że maksymalne 6-, choć dyskusje nad tym, czy to była do końca gra czy interaktywny film nadal trwają. Zmiażdżone Nemejskimi Rękawicami.

W finale Kratos stanął na przeciw Johna Marstona z Red Dead Redemption, westernu na silniku i w swobodnym duchu Grand Theft Auto stworzonym przez tę część Rockstar, która nie zajmowała się Grand Theft Auto. Pomimo różnych wad i niedoróbek, gra ujęła nas swoim klimatem, akurat na 5+. Wysmagane Biczami Nemesis.

Tak też, oto jest, najlepsza Waszym zdaniem gra pierwszego półrocza 2010 roku. U nas dostała mocne 5+. Oklaski.

A co o tym sądzi redakcja samej Polygamii?

P.G.: To bardzo dobra gra, ale kibicowałem Heavy Rainowi.

M.K.: Nie jestem zaskoczony.

K.H.: God of War 3? Serio?

326851240309647639
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)