Fortnite Impostors to kopia Among Us. Czy Oszuści odniosą sukces?

Fortnite Impostors to kopia Among Us. Czy Oszuści odniosą sukces?

Fortnite Impostors
Fortnite Impostors
18.08.2021 10:01

Fortnite Impostors to nowy tryb, który trafi do produkcji Epic Games. Jak sama nazwa wskazuje, mocno nawiązuje on do Among Us, czyli hitu zeszłego roku, który wciągnął tysiące osób, nawet laików.

Fortnite Impostors to kopia Among Us. I nie jest to nadużycie. Inspiracji produkcją InnerSloth nie ukrywa nawet Epic Games, nadając nowemu trybowi kultowej strzelanki podtytuł Impostors, wprost nawiązujący do określenia sabotażysty w Among Us.

W polskiej wersji językowej nowy tryb będzie nazywać się Fortnite: Oszuści. Na jego zwiastunie można szybko wyczuć, o co chodzi. Szczegóły na temat nowego trybu są dostępne na oficjalnej stronie Epic Games. W skrócie jednak wiadomo już, na czym skupiać będzie się rozgrywka i czym Fortnite Impostors różni się od Among Us.

Fortnite Impostors naśladuje Among Us

Fortnite Impostors to typowa kopia rozgrywki z popularnego Among Us. W nowy tryb grać może 10 osób, w tym maksymalnie dwóch oszustów. Warunkiem zwycięstwa prawych agentów jest wyeliminowanie sabotażystów lub wykonanie wszystkich zadań. Eliminacja odbywa się podczas głosowań.

Oszuści dysponują kilkoma sztuczkami, które ułatwiają im zadanie. Po pierwsze - mogą wyłączyć czasowo możliwość wykonywania zadań. To typowe działanie, które daje im więcej czasu na eliminację agentów. Druga z umiejętności, która trafia w ich ręce, to możliwość teleportacji graczy - przenosi agentów i oszustów w nowe miejsce, co utrudnia rozpoznanie oszustów.

Trzecia z możliwości na utrudnienie zadania agentom jest dość zabawna. Chodzi o skórkową imprezę - przez określony czas wszystkie postacie na mapie zostaną przebrane za Skórka, czyli Peely'ego, ikonicznego banana z Fortnite. Wtedy nikt nie będzie mógł rozpoznać, kto jest kim. Pozwoli to oszustom na stworzenie niemałego zamieszania.

W nowy tryb Fortnite Impostors można zagrać po pobraniu kultowej gry słynącej przede wszystkim z trybu battle royale ze sklepu Epic Games Store.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)