Nugget wyglądający jak postać z Among Us sprzedany za 100 tysięcy dolarów

Nugget wyglądający jak postać z Among Us sprzedany za 100 tysięcy dolarów

Nuggets
Nuggets
Źródło zdjęć: © eBay
Karolina Kowasz
05.06.2021 14:05

Lato w pełni to ludzie się nudzą, o czym najlepiej świadczy pewna aukcja na eBayu. Jeden z użytkowników platformy postanowił wystawić na niej ofertę na nuggetsa z McDonalda, bowiem przypominał on postać z gry Among Us.

Wszystko wskazuje na to, że aukcja nie jest żadnym żartem. Na umieszczonych zdjęciach możemy zobaczyć kawałek opanierowanego kurczaka, czyli nuggetsa, będącego popularną przekąską oferowaną w wielu fast foodach.

Co jednak poraża to kwota za jaką został on sprzedany. Specyficznie wyglądający kawałek przemielonego, opanierowanego mięsa sprzedał się za kwotę 99997 dolarów, czyli prawie 370 tysięcy złotych. Jest dosyć zaskakujące, że ktoś zdecydował się wydać taką kwotę na produkt szybko psujący się, ale widać bycie fanem danych gier nie ma granic.

Jak można się spodziewać, aukcja została szybko podchwycona na Twitterze i szeroko skomentowana przez społeczność. Użytkownicy załamują ręce nad kwotą, przeliczając ile zestawów nuggetsów można byłoby kupić za tę kwotę. Niektórzy przypominają także, że suma tej wielkości pozwala nawet na zakup mieszkania lub domu.

Trudno się jednak dziwić pomysłowości internautów. Znane były już przypadki zbierania kosmicznych kwot pieniędzy na zrobienie sałatki ziemniaczanej, to dlaczego, dla odwrócenia sytuacji, nie sprzedać jakiegoś jedzenia za ogromną ilość dolarów?

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)