Ukryta postać w Fortnite. Producent zrobił w bambuko leakerów

Ukryta postać w Fortnite. Producent zrobił w bambuko leakerów

Ukryta postać w Fortnite. Producent zrobił w bambuko leakerów
Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad Siwik
15.08.2021 14:35

Epic Games postanowił utrzeć nosa leakerom, którzy przekopują kody gry Fortnite w poszukiwaniu przyszłych postaci. Okazuje się, że przeciek dotyczący pojawienia się Petera Griffina z serialu Family Guy był jedną wielką mistyfikacją.

Wielu fanów Fortnite z niecierpliwością czekało na pojawienie się w grze Petera Griffina, odkąd dataminerzy dokopali się w kodzie gry do grafiki "zapowiadającej" współpracę z twórcami serialu Family Guy. Mijały miesiące, a zabawny ojczulek wciąż nie pojawiał się w grze. Teraz wyszło na jaw, że zarówno gracze, jak i leakerzy dali się wpuścić w maliny.

368264139896139548

Wszystko wyjaśniło się za sprawą użytkownika Twittera FNBRUnreleased, który poinformował w tym tygodniu, że cała akcja była żartem ze strony producenta gry. "Fun Fact: obecność Family Guy w plikach gry była żartem Epic, mającym na celu strollowanie leakerów" – napisał FNBRUnreleased.

W kolejnym tweecie wyjaśnił, że rok temu ktoś z Epic zdradził mu, że producenci zaczną trollować dataminerów, a potencjalna obecność Petera Griffina w świecie gry była właśnie tym o czym mówił.

Jak widać, nie trzeba od razu wprowadzać dodatkowych zabezpieczeń, żeby utrzeć nosa osobom, które przeszukują kody gier w poszukiwaniu smaczków. Zamiast tego wystarczy zagrać w ich grę i udowodnić, że wcale nie są bardziej cwani od producentów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)