Final Fantasy VII Remake w PS Plus. Ale bez poprawek do wersji PS5

Final Fantasy VII Remake w PS Plus. Ale bez poprawek do wersji PS5

Final Fantasy VII Remake
Final Fantasy VII Remake
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
26.02.2021 13:58

Taka słodko-gorzka informacja z obozu Sony. Opublikowano listę gier na marzec dla subskrybentów PS Plus, a wśród nich jest FF VII Remake. W wersji na PS4.

Po sieci od rana krążyły informacje o marcowym PS Plus. Pierwsze pojawiły się ze strony japońskich oddziałów, później Sony już oficjalnie informowało o nowych grach. Oto one

PS Plus marzec 2021
PS Plus marzec 2021© Sony

Gry dodane do marcowego PS Plus to:

  • Final Fantasy VII Remake
  • Maquette (tylko PS5)
  • Remnant from the Ashes
  • Farpoint VR

Najbardziej zaskakuje pierwsza informacja. Po pierwsze - nawet rok nie minął od premiery remake'u "FF VII". A gracze niespecjalnie lubią, gdy wykładają spore pieniądze na premierowy tytuł, bo niedługim czasie okazało się, że ten jest "za darmo".

Naturalnie ucieszą się ci, którzy wstrzymywali się z zakupem albo nie mieli styczności z serią i chcieli spróbować współczesnego podejścia do kultowej serii. Adam Piechota rozpisał się baaardzo długo na temat niewątpliwych zalet, ale też kontrowersyjnych decyzji twórców "Final Fantasy VII Remake".

Przy czym peesplusowi gracze nie uświadczą wszystkich wspaniałości, które ledwie wczoraj Sony zapowiedziało w swoim State of Play. Zatem gdy 10 czerwca do PS Store wjedzie poprawka, odświeżająca grafikę i dodając nowy epizod dla posiadaczy PS5, nie będzie ona dla nich dostępna. Trzeba będzie po prostu kupić pełną wersję.

Ale to oczywiście nie wszystko. W PS Plus zobaczymy także solidną, B-klasową strzelankę TPP z masą dziwnych potworów - "Remnant: From the Ashes" (była też dostępna w sierpniu 2020 za darmo w Epic Games Store).

Posiadaczom PS VR mocno polecam "Far Point". Lekkie, pełne klisz sci-fi, ale przeżywanie tego w wirtualnej rzeczywistości jest fantastycznym doświadczeniem. A na koniec coś z kategorii dziwnego dodatku - "Maquette", czyli logiczna gra w świecie makiet.

Sony przypomina również, że w ofercie nadal jest dostępne "Destruction AllStars", czyli jedna z gier, która miała uświetnić premierę PS5, ale jej premiera przesunęła się na 2021 rok.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)