Final Fantasy VII Remake w wersji na PS5 10 czerwca 2021

Final Fantasy VII Remake w wersji na PS5 10 czerwca 202125.02.2021 23:53
Final Fantasy VII Remake Intergrade
Final Fantasy VII Remake Intergrade

"Final Fantasy VII Remake Intergrade", bo tak zostało to wydanie nazwane, oznacza wersję na PS5 z darmowym upgradem dla właścicieli gry na PS4 i dodatkową zawartością oraz usprawnieniami.

"Final Fantasy VII Remake Intergrade", czyli po prostu wydanie gry na PS5, wprowadzi usprawnienia w systemie generowania grafiki (zgaduję, że na lepsze - na porównaniach widocznych w trailerze nie widziałem różnicy), tekstury w wyższej rozdzielczości, efekty mgły (które na trailerze sprawiają wrażenie, że wszystko jest przez nie trochę mniej wyraźne) i ulepszony (jak mniemam) system oświetlenia.

Poza tym gra otrzyma również szereg nowości na poziomie obsługi. Należeć do nich będzie możliwość zmiany trybu generowania obrazu (dość standardowo - 4K albo 60 FPS) oraz nowy poziom trudności - Normal (Classic). Przeznaczony on będzie dla fanów systemu z oryginalnej gry, którzy wolą się koncentrować na wybieraniu komend zamiast walczyć jak w akcyjniaku. Do tego oczywiście znaczne skrócenie czasów ładowania i tryb foto.

Wszystko to brzmi bardzo standardowo dla tego typu wydań (i nie mam pojęcia, czy zasługuje na nazwę "Intergrade"), stąd miłym dodatkiem jest jeszcze jedna nowość - nowy epizod fabularny. Szczególnie, że pojawi się w nim znana z oryginalnego "Final Fantasy VII" Yuffie (która oczywiście tam pojawiała się znacznie później, ale jakie to ma znaczenie, co było w oryginalnym FFVII).

"Final Fantasy VII Remake Intergrade" pojawi się 10 czerwca tego roku. Właściciele wersji na PS4 pobiorą go za darmo.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)