Fatalny bug w Outriders usuwa wszystkie przedmioty

Strona głównaFatalny bug w Outriders usuwa wszystkie przedmioty
07.04.2021 15:40
Outriders
Outriders
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl

Pech Outridersów się nie kończy. Problemy z połączeniem to jedno. Ale nie ma nic gorszego w grze o zbieraniu przedmiotów od sytuacji, w której te przedmioty nam znikają.

O sytuacji zaczęto pisać na Reddicie, a wkrótce forum zostało zalane takimi oto smutnymi obrazkami. Z ekwipunku zniknęło absolutnie wszystko (u niektórych zostały elementy pancerza), a wszystko wydarzyło się tuż po crashu "Outriders" i nagłego powrotu do systemu.

Jak informuje PC Gamer, na szczęście bug nie jest nieodwracalny, a People Can Fly już pomogło niektórym osobom odzyskać wszystkie przedmioty. Nie wiadomo jednak, skąd taki błąd się wziął i kiedy zostanie naprawiony.

A to wszystko przypomina wpadkę, którą zaliczyło "Valheim" w połowie lutego, jeszcze na początku fali swojej popularności i przed "drugim milionem". Wówczas krytyczny błąd gry sprawiał, że znikały całe stworzone przez graczy światy.

Zobacz też: Polygamia gra w OUTRIDERS. Serwery znów działają, a jatka jest potężna!

Felerny start Outriders

People Can Fly od tygodni ma ręce pełne roboty. Najpierw zbierali opinie o wydanej pod koniec lutego wersji demo, łatali ją i szykowali zmiany pod wersję premierową. Z kolei od dnia premiery posypały się serwery, a problemy utrzymują się do dzisiaj.

Przez pierwsze dni zalogowanie się samego menu graniczyło z cudem. Pomimo tego i tak ponad 110 tys. osób grało w dniu premiery na samym Steamie. W świąteczny weekend sytuacja się poprawiła, a mi i Pawłowi udało się trochę podgonić (patrz filmik wyżej), ale błędy z połączeniem powracały.

People Can Fly codziennie jeśli nie aktualizuje listy znanych błędów na Reddicie, to podaje komunikaty o kolejnych pracach. Ale być może taki właśnie styl komunikacji sprawia, że gracze mają wciąż spore zaufanie i gra nie tonie pod naporem krytyki.

Średnia ocen na Steamie to wciąż "Mieszane", ale liczbowo podniosła się do 65% pozytywnych opinii. Z kolei pierwszych kilka recenzji ustanowiło średnią ocen na Metacritic na 77/100.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)