Krytyczny błąd Valheim. Światy znikają, twórcy radzą zapis plików

Krytyczny błąd Valheim. Światy znikają, twórcy radzą zapis plików

Valheim
Valheim
Źródło zdjęć: © IronGate
Barnaba Siegel
15.02.2021 11:52

Valheim bije rekordy popularności na Steamie. Ale jak to z grami we wczesnym dostępie bywa, zdarzają im się błędy. I to poważne. Tak poważne, że sam szef studia Iron Gate radzi, aby

"Złowieszczy, niszczący światy błąd wciąż jest na wolności" - napisał na Twitterze Richard Svensson, szef studia stojącego za "Valheim". Nie dotyczy wszystkich użytkowników, a jedynie grupy pechowców, ale i tak dobrze jest podjąć środki zaradcze.

Na przykład zapisać od razu świat i postaci, a potem po każdej kolejne grze. Kluczowe pliki znajdziemy się w domyślnym folderze C:\Users\Username\AppData\LocalLow\IronGate\Valheim\.

Albo... nie wychodzić z gry przy pomocy brutalnego Alt+F4. Zdaniem Svenssona bug przydarza się częściej osobom, które właśnie tak opuszczają "Valheim".

Iron Gate oczywiście pracuje nad rozwiązaniem problemu. Tymczasem malutkie "Valheim" bije kolejne rekordy popularności na Steamie. W niedzielę aż 367 tys. wikingów było zalogowanych na serwerach, co tego dnia plasowało suriviwalową grę w ścisłej czołówce najpopularniejszych gier tej platformy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)