Farming Simulator 22 z nowymi maszynami. Uprawa roli po nowemu

Giants Software, twórcy Farming Simulator 22, chwalą się nowymi sposobami uprawy roli, które trafią do gry. Na oficjalnej stronie gry zaprezentowano maszyny, z których będziemy mogli korzystać w najnowszej odsłonie serii.

Farming Simulator 22, mulczowanie
Farming Simulator 22, mulczowanie
Źródło zdjęć: © Giants Software

Niebawem premiera długo wyczekiwanego Farming Simulator 22. Z tej okazji twórcy gry, czyli Giants Software udostępnili kolejne materiały z najnowszej odsłony najpopularniejszego symulatora rolnictwa. Na przedstawionych zrzutach ekranu możemy zobaczyć nowe maszyny, które trafią do gry.

Przedstawione maszyny pozwolą na nowe sposoby obróbki gleby oraz o dbanie o jej stan. Pierwszą z nowości, która trafia do Farming Simulator 22 jest możliwość mulczowania, czyli rozsypywania materii organicznej, na przykład ściętej trawy, na glebę. Twórcy informują, że technikę będzie można wykorzystać na przykład w sadzie oliwkowym lub winogronowym. Ma ona wpływać na poprawę plonów, a także pozostawiać dobre wrażenia wizualne.

Kolejna z zaprezentowanych maszyn służy do zbierania kamieni. Jak czytamy na stronie twórców - wielkość kamieni, które pojawią się na polu, zależy od maszyn, którymi uprawiamy glebę. Jeśli kopiemy głęboko, będą one większe. Te należy zebrać przy użyciu specjalnej maszyny. W innym wypadku kamienie uszkodzą nasze maszyny.

  • Farming Simulator 22, zbieranie kamieni
  • Farming Simulator 22, zbieranie kamieni
[1/2] Farming Simulator 22, zbieranie kamieniŹródło zdjęć: © Giants Software

Z mniejszymi kamieniami można poradzić sobie również przy pomocy walcowania. Jest to trzecia z nowości, które trafią do Farming Simulator 22. Niewielkie kamienie można uprzątnąć z gleby przez ponowne wciśnięcie ich pod ziemię. Walce można wykorzystywać też do zwiększania plonów.

  • Farming Simulator 22 walcowanie
  • Farming Simulator 22 nowe tekstury gleby
[1/2] Farming Simulator 22 walcowanieŹródło zdjęć: © Giants Software

Oprócz nowych maszyn twórcy zaprezentowali też tekstury ziemi, które mają bardziej przypominać faktyczny stan uprawianych pól.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.