Zwiastun Farming Simulator 22. Pierwszy materiał z gry

Zwiastun Farming Simulator 22. Pierwszy materiał z gry

Farming Simulator 22
Farming Simulator 22
Źródło zdjęć: © Steam
26.08.2021 11:36

Na zwiastun Farming Simulator 22 czekało naprawdę wielu graczy. Wynika to z tego, że ostatnią odsłoną symulatora farmy dla PC/Xbox/PS była ta z numerkiem 19. Twórcy gry zdecydowali się poczekać z premierą nowej gry do czasu sprawdzenia konsol nowej generacji.

GIANTS Software, twórcy Farming Simulator 22, pierwszy zwiastun najnowszego symulatora rolnictwa pokazali już jakiś czas temu. Była to jednak zaledwie animacja, z której wynikało naprawdę niewiele. Przede wszystkim uzyskaliśmy potwierdzenie, że twórcy planują wprowadzić zmiany pór roku w grze. Teraz otrzymaliśmy pierwszy zwiastun przedstawiający rozgrywkę.

Ten również nie jest zbyt obszerny, a wrażenia, które pozostawia, są raczej mieszane. Graficznie gra wcale nie przypomina czegoś, co musiało czekać na sprawdzenie możliwości najnowszych konsol. Jest po prostu "tak sobie". Jednak widzimy mnogość czynności, które będziemy mogli wykonywać.

Najwięcej uwagi poświęcono na uprawę winogron i oliwek, które będą nowością. Otrzymaliśmy też pokaz kilku potężnych maszyn, a także zmiany pór roku.

Jeśli chodzi o pozostałe nowości widoczne na zwiastunie, jest tu przede wszystkim nowa mapa - Haut-Beyleron, w grze pojawią się także dzikie zwierzęta. Jedną z zaprezentowanych maszyn jest choćby prasa do robienia małych kostek słomy.

Na zwiastunie pokazano również wycinanie drzew, czyli czynność, którą mieliśmy już w poprzedniej odsłonie serii. Natomiast nowością jest maszyna służąca do zbierania kamieni. Nada to więcej realizmu rozgrywce - kamienie są istotną przeszkodą w uprawie ziemi.

Farming Simulator 22 zadebiutuje 22 listopada 2021. Gra ma trafić zarówno na komputery, jak i konsole PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)