Elon Musk zachwycony Diablo 4. "Dobra robota, Blizzard"

Elon Musk zachwycony Diablo 4. "Dobra robota, Blizzard"

Elon Musk (Photo by Win McNamee/Getty Images)
Elon Musk (Photo by Win McNamee/Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images | Win McNamee
08.08.2023 13:38, aktualizacja: 24.01.2024 20:36

Nawet Elon Musk gra w Diablo 4. Najnowsze dzieło Blizzarda najwyraźniej przypadło do gustu ekscentrycznemu miliarderowi, który w ciepłych słowach postanowił pochwalić dewelopera. Przy okazji podzielił się swoim rankingiem ulubionych gier z serii Diablo.

Jeśli gracie w Diablo 4, to musicie wiedzieć, że w Sanktuarium zagościł "niejaki" IWillNeverDie. Za tym intrygującym pseudonimem kryje się sam Elon Musk - niestrudzony pogromca demonów grający druidem. To pokazuje, że nawet najbogatsi tego świata znajdą czas, by zrelaksować się w grze komputerowej.

Elon Musk to w praktyce oddany gracz, który uwielbia produkcje strategiczne, a jakby tego było mało, to szczególną sympatią darzy polską grę Cyberpunk 2077. Nie bez powodu dzieło CD Projekt Red pojawiło się w nagraniu wprowadzającym Steama do aut Tesli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Elon Musk zachwycony Diablo 4

Co prawda gracze ostatnio narzekają na balans w Diablo 4, bowiem aktualizacja poprzedzająca Sezon 1 odebrała niektórym radość z gry, ale Blizzard przywraca dawną harmonię i równowagę w Sanktuarium. Elon Musk najwyraźniej nie przejmuje się tymi niuansami i mówi wprost: Diablo 4 to świetna gra.

W załączonym wątku na portalu X (dawniej Twitter) padło pytanie, czy Elon Musk grał w poprzednie odsłony Diablo. Jak się okazuje, miliarder zna całą serię od deski do deski.

Diablo 1 i Diablo 2 były doskonałe. Diablo 3 nie przypadło mi do gustu, ale 4 jest świetna.

Elon Musk

Sezon 1 w Diablo 4 już trwa, kolejne zmiany nadchodzą

Sezon 1 w Diablo 4 pod znakiem ciągłych zmian. Dziś, 8 sierpnia 2023 r., do Diablo 4 trafi aktualizacja naprawiająca "grzechy" poprzedniej. Patch 1.1.1 to przede wszystkim wzmocnienie wszystkich klas. Z drugiej strony możemy liczyć na większe zagęszczenie potworów w Podziemiach Koszmarów oraz w Piekielnych Przypływach, a bossowie poziomu 35 i wyższych będą mieli teraz 100 proc. szansy na upuszczenie legendarnego przedmiotu.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)