Zmien skórke
Logo Polygamii

Dwóch i Ten Trzeci - Artur Maksara. O świniach, DNA studia, Shadow Warriorze i Devolver Digital [+ KONKURS]

Dziś do naszych skromnych wirtualnych progów zawitał przedstawiciel młodego i pełnego energii studia Flying Wild Hog.

Latające Dzikie Wieprze istnieją od 2009 roku i w ciągu zaledwie kilku lat rozrosły się z kilkunastu do prawie 100 osób. Studio rozwija się w zawrotnym tempie, ma już na koncie parę udanych gier, a kontynuacja jednej z nich jest teraz wyczekiwana przez liczbę osób, która prawdopodobnie zmieściłaby się na ekranie kalkulatora, ale to wciąż bardzo dużo. Flying Wild Hog nie spoczywa jednak na laurach i nieustannie goni za swoimi ambicjami, o czym otwarcie wspomina Artur Maksara. Artur, który zaczynał swoją przygodę w branży jako tester, a obecnie jest “człowiekiem od wszystkiego”. W ciągu ponad godzinnej rozmowy podzielił się z nami wieloma interesującymi komentarzami, tak dotyczącymi jego personalnie, jak i całego studia.

Wykazał się też niezwykłą hojnością, czego rezultatem jest drugi z rzędu konkurs, do udziału w którym gorąco zachęcamy. Po szczegóły odsyłamy na sam początek odcinka.

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to…

Podcast pobierzecie tutaj.

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?
Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Znacie to uczucie, kiedy ktoś płaci Wam po prostu za siedzenie przed mikrofonem i mówienie jakichś rzeczy? My też nie.]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry