Dwóch i Ten Trzeci feat. Polygadka - część 2

Dwóch i Ten Trzeci feat. Polygadka - część 2

Dwóch i Ten Trzeci feat. Polygadka - część 2
Oskar Śniegowski
30.01.2016 14:25, aktualizacja: 16.02.2016 16:05

Na drugą część wywiadu z założycielami oryginalnej Polygamii musieliście czekać prawie miesiąc. Ale w końcu jest. I mamy nadzieję, że spełniliśmy Wasze oczekiwania.

Niezwykle pozytywny odbiór noworocznego odcinka Dwóch i Tego Trzeciego (dzięki raz jeszcze!), a także fala pytań do gości, jakimi nas zalaliście, zachęciła nas do ponownej rozmowy z Piotrem Gnypem i Aleksandrem Lemlichem (niestety bez Kuby i Beniamina). W trakcie tego epizodu staraliśmy się poznać odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania, a także sami dopytaliśmy o parę innych spraw (choć tego nie planowaliśmy). W ten sposób spora część rozmowy przypadła nieoczekiwanie urządzeniom do rzeczywistości wirtualnej (po więcej na ten temat odsyłamy tutaj), przez chwilę przewinęła się też postać Agaty Młynarskiej. Nie pytajcie jak - po prostu przesłuchajcie.

Dwóch i Ten Trzeci ft. Polygadka #2 - Toread, Kenner i Wasze pytania

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to...

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Kosmici mi przywieźli]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)