Diablo Immortal z oficjalną datą premiery. Gra pojawi się również na PC

Diablo Immortal z oficjalną datą premiery. Gra pojawi się również na PC

Diablo Immortal
Diablo Immortal
Źródło zdjęć: © YouTube
26.04.2022 12:07, aktualizacja: 10.05.2022 09:41

Plotki i domysły na bok, bowiem Blizzard ujawnia datę premiery Diablo Immortal. Tytuł zadebiutuje już niebawem. Jak się okazuje, gra nie będzie dostępna wyłącznie na urządzeniach iOS i Android.

Blizzard ujawnia oficjalną datę premiery Diablo Immortal. Twórcy opublikowali specjalny zwiastun, który z pewnością ucieszy wszystkich wielbicieli tej serii. Wszystko wskazuje na to, że firma wreszcie dopracowała swoją produkcję. Należy pamiętać, że premiera sama w sobie jest już opóźniona. Diablo Immortal zadebiutuje już 2 czerwca 2022 roku. Tytuł zostanie wydany w formule free-to-play.

To nie koniec ciekawych informacji. Diablo Immortal - którego akcja będzie się rozgrywać między Diablo 2, a Diablo 3 - będzie dostępne również na komputerach osobistych. Co więcej, twórcy dopuszczą cross-platformową formułę rozgrywki.

Warto zwrócić uwagę, że w planach znajduje się również mobilna wersja Warcrafta, która (teoretycznie) ma zadebiutować w 2022 roku. Wskazuje na to zarówno poprzedni, jak i najnowszy raport. Plotki o mobilnej grze z serii Warcraft sięgają 2017 roku i być może najbliższe tygodnie rzucą nowe światło na ten temat.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)