Blizzard Entertainment informuje o planach przesunięcia premiery Diablo Immortal. Opóźnienie ma wynikać z konieczności poprawienia gry zgodnie z opiniami zebranymi od graczy będącymi testerami wersji alfa.

bETBMyjp

Obecny plan wydawniczy zakłada, że mobilna gra od RPG Blizzarda pojawi się w pierwszej połowie 2022 roku. Firma podkreśla, że jej marzeniem jest zapewnienie autentycznego doświadczenia Diablo jak największej liczbie graczy.

Opinia społeczności

W swoim oświadczeniu Blizzard poinformował, że społeczność jest kluczowym współpracownikiem w tworzeniu Diablo Immortal. To ona pomaga ukształtować wizję rozgrywki dla tego tytułu. Twórcy obserwują reakcje graczy na różnych kanałach społecznościowych i szukają informacji co dalej można ulepszyć.

Na tym jednak nie koniec, bowiem na podstawie opinii uczestników wersji alfa nasz deweloperzy dostroili podstawowe i końcowe funkcje gry. W ten sposób twórcy chcą sprawić, aby rozgrywka była bardziej dostępna i wciągająca. 

bETBMyjr

Szereg zmian

Firma przekazała, że dzięki opóźnieniu premiery zyska czas na prace nad zapewnieniem obsługi kontrolerów. Blizzard planuje także kolejny etap testów beta. Nie wiadomo jednak czy w tym przypadku znowu będzie to zamknięta faza testów, ale można domniemywać, że tak.

Diablo Immortal się zmienia. Barbarzyńca wygląda inaczej w wersji zachodniej i chińskiej?
Diablo Immortal się zmienia. Barbarzyńca wygląda inaczej w wersji zachodniej i chińskiej?

Z opinii graczy wynika, że chcieliby zobaczyć w produkcji więcej interakcji bohatera ze światem, toteż twórcy dodadzą nieco nowości w tym temacie. Zdradzili także nieco szczegółów odnośnie planów poprawienia przedmiotów dla graczy wysokopoziomowych. Deweloperzy wdrażają system, który umożliwi graczom z wyższymi poziomami otrzymanie potężniejszych przedmiotów.

Komentarze (1)
bETBMykn