Diablo 4. Kreator postaci ujawniony za sprawą przecieku

Diablo 4. Kreator postaci ujawniony za sprawą przecieku

Diablo 4
Diablo 4
08.08.2022 11:25

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Diablo 4, które jest obecnie testowane. Wszystko za sprawą najnowszego przecieku, który dotyczy kreatora postaci i nie tylko.

Czym byłaby branża gier, gdyby nie regularnie publikowane przecieki? Można się przyzwyczaić. Okazuje się, że zakulisowe wieści nie omijają Diablo 4, czyli nadchodzącego dzieła Blizzarda. Najpierw Jason Schreier informuje, że trwają zamknięte testy wersji alfa, w których biorą udział rodziny i przyjaciele deweloperów, a teraz wycieka kreator postaci. Osoby wrażliwe na wszelkiej maści spoilery mogą udać się w tym czasie pod wskazany adres.

Reddit był miejscem, gdzie pierwotnie pojawiły się materiały. Jak się okazało, moderacja była niezwykle czujna i materiały dość sprawnie usunięto. W sieci jednak nic nie ginie i zrzuty ekranu przedstawiające kreator postaci są dostępne na stronie diablo4.judgehype.com.Poniżej umieszczamy kilka z nich.

Diablo 4

  • Diablo 4
  • Diablo 4
  • Diablo 4
  • Diablo 4
[1/4] Diablo 4Źródło zdjęć: © diablo4.judgehype

Implementacja kreatora postaci rodzi pewne obawy, co podkreślają gracze. Wybieranie skórek postaci jest doskonałą okazją na wdrożenie systemu mikropłatności, oczywiście tylko w teorii. Pamiętamy o zapewnieniach Blizzarda. Diablo 4 ma być grą wolną od mikropłatności, ale w tym sensie, że nie będzie tytułem pay-to-win, jak to ma miejsce w przypadku Diablo Immortal.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)