Darmowe gry w Epic Games Store. Roboty i złe podatki

Darmowe gry w Epic Games Store. Roboty i złe podatki

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
30.10.2023 08:56, aktualizacja: 30.10.2023 11:16

Epic Games Store przygotował kolejną paczkę darmowych gier. Tym razem mamy do czynienia z dwoma tytułami, które cechują się charakterystycznym klimatem.

Epic Games Store niezmiennie rozdaje prezenty. W najbliższy czwartek gracze otrzymają dwie darmowe produkcje. Co ciekawe, mimo iż w tym tygodniu w Stanach Zjednoczonych obchodzone będzie Halloween, tytuły udostępnione przez Epic Games wcale nie są osadzone w klimatach grozy i horroru.

Pierwsza spośród darmowych gier od Epic Games Store na najbliższy tydzień to F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch. Jest to platformowa gra 3D wyprodukowana przez chińskie studio TiGames. W produkcji tej gracz wciela się w królika wyposażonego w gigantyczne mechaniczne ramię, dające mu liczne możliwości bojowe i eksploracyjne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch za darmo w Epic Games Store

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch to produkcja z gatunku metroidvania. Graczy czeka zatem sporo zwiedzania świata, które wymagać będzie zręczności. Nie zabraknie przy tym fragmentów, w których będziemy mogli przekonać się o możliwościach bojowych głównego bohatera. Całość osadzona jest w dieselpunkowej estetyce. Tytuł został stworzony na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu trudno mieć do niej zarzuty pod względem oprawy wizualnej.

Turnip Boy Commits Tax Evasion za darmo w Epic Games Store

Drugi tytuł, który otrzymamy za darmo, jest bardzo nietypowy, o czym świadczy już jego tytuł. Turnip Boy Commits Tax Evasion to produkcja, w której wcielamy się w rzepę, która nie chce płacić podatków. Doprowadza to do eksmisji rzepowego chłopca, który wyrusza w podróż w celu zdobycia pieniędzy na spłatę długów.

Jeśli ten opis was nie zachęcił, to może was zachęcić fakt, że gra bazuje na starych odsłonach serii The Legend of Zelda. Mamy więc do czynienia z dwuwymiarowym RPG w pixelartowej stylistyce, gdzie natykamy się na wielu bohaterów, poznajemy ich problemy i staramy się je rozwiązywać. Nie zabraknie też zagadek do rozwiązania i bossów do pokonania.

F.I.S.T.: Forged in Shadow TorchTurnip Boy Commits Tax Evasion będą dostępne za darmo od czwartku 2 listopada od godziny 17:00 czasu polskiego. Do tej pory możecie skorzystać z dostępnych obecnie darmowych gier.

Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)